Massie خواستار حمایت از جمهوری خواهان پس از لغو تایید اولیه چلنجر

تشکر. توماس Massie می گوید خانه جمهوریخواه کنفرانس رئیس لیز چنی و دیگر توافق قانونگذاران در حال حاضر باید حمایت خود را از انتخاب مجدد پس از برداشت خود تاییدیه از حریف ابتدایی خود را بیش مطرح نژادپرستانه توییتهایی.

49 ساله و جمهوری خواه کنتاکی بود طرد توسط جمهوری خواهان و دموکرات ها در کنگره برای درخواست تماس رول رای به 2.2 تریلیون دلار coronavirus بسته امداد در ماه گذشته و خود را برای مبارزه با او گشتند sans حمایت از حزب جمهوری خواه رهبری است.

چنی و جمهوری خواه اوهایو در کنگره مایک ترنر به پول به Massie اولیه حریف تاد McMurtry تنها به بعد لغو خود را تایید و از آنها بخواهید برای پول خود را به عقب زمانی که چند نژادی شارژ توییتهایی از McMurtry را از جمله برخی که رفت و برگشت فقط شش تا هشت ماه پیش آمد به خط مقدم.

“لیز چنی پس گرفت او را تایید و از او پرسید برای پول خود را به عقب و جمهوری آمریکا خواست برای پول خود را به عقب و تشکر. (مایک) Turner خواسته است تا پول خود را به عقب” Massie گفت: واشنگتن آزما در روز یکشنبه. “اما هنوز هم وجود دارد برخی از افراد برجسته که نیست وزن در عین حال مانند سابق کنگره جف دیویس که مشخصات بالا لابی گر در سی”

به واشنگتن آزما رسیده به دیویس سابق جمهوری خواه کنتاکی نماینده و خواست اگر او هنوز هم پشتیبانی از McMurtry نامزدی اما دریافت پاسخ.

اگر چه جمهوری خواهان هنوز هم ممکن است عصبانی با Massie بیش از coronavirus بسته امداد حادثه شانس آنها در گیر می شود با او برای پنجمین دوره به عنوان تاریخ تشکیل پرونده اولیه نامزدها در کنتاکی 4th کنگره منطقه را تصویب کرده است و McMurtry تنها توافق اولیه نامزد او مواجه است.

“به طوری که فرصت گذشت. من فکر می کنم آنها باید تایید من است. در غیر این صورت آنها داده ام پول به این مرد او را به بازگشت پول خود را. آنها را فعال کرده بود. و من فکر می کنم آن را به کل آنها باید کمک به من به خاطر او نمی خواهید به دادن پول به آنها” Massie گفت. “پس در نهایت آنها را فعال انتشار زشتی است که خود را رسانه های اجتماعی حساب.”

Massie است که در R+18 منطقه خود را به دست آورد 2018 انتخاب مجدد با 62 درصد آرا. در سال 2016 او برنده 71 درصد آرا در مقابل رقیب دموکرات و رئیس جمهور تهمت برنده 65 درصد از منطقه در برابر هیلاری کلینتون ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im