یک گر ادعای او انجام شده غیر جنسی ماساژ در بریتانیا پرنس اندرو در اواخر جفری اپستین کارائیب مخفی گاه.

هایدی Windel, که گفت که او کار می کرد برای اپستاین به عنوان یک گر گفت: اندرو او در اشک از خنده در مورد پشه بود که کمی خود را عقب پایان.

“هنگامی که ماساژ بر او بسیار پر حرف بود و من در بخیه صحبت کردن در مورد سیار پشه که تا به حال طفره رفت خالص خود را شب قبل و گاز خود را به رویال الاغ,'” Windel گفت: پست هوایی.

اندرو که در پی پس از منطقه جنوبی نیویورک برای شهادت به عنوان بخشی از تحقیقات خود را به اپستاین دارای اتهامات را رد کرده است که او با زنان زیر سن قانونی تهیه شده توسط اپستین از طریق دست راست او زن Ghislaine ماکسول.

Windel, در حال حاضر 75 نیز گود ماکسول گفت: او همیشه در اپستاین کمی سنت جیمز جزیره در جزایر ویرجین ایالات متحده و انجام خودش را در اطراف ملک با “هوا از شکست ناپذیری است.”

Windel بازگو یک روز زمانی که او شاهد ماکسول در تلاش برای کنترل یک هلیکوپتر در این جزیره است.

“من به تماشای مطلق ترسناک یک هلیکوپتر در آینده از تورتولا پرواز فوق العاده پایین آنها قرار نیست به پرواز که پایین!” Windel گفت. “من در انتظار هلیکوپتر به چراندن تاپس از بسیاری از sailboats لنگر در سنت توماس کریسمس یارو.”

Windel که ادعا می کند او راه می رفت دور از اپستاین بدون نیاز به ثبت نام در یک non-disclosure agreement گفت: او را به خشم پرواز کرد و گفت: Maxwell او تا به حال تقریبا به کشته شدن مردم قایقرانی در اقیانوس زیر کلیک کنید.

Maxwell, 58, دستگیر شد, در این ماه به اتهام توطئه با اپستاین به استخدام داماد جنسی و سوء استفاده از دختران زیر سن قانونی و همچنین دروغ در رسوبات. ماکسول التماس کرد گناه نیست هفته گذشته و رد شد وثیقه توسط یک قاضی. محاکمه او در تاریخ تنظیم شده برای ماه ژوئیه 2021.

اپستاین 66 ساله ثروتمند سرمایه و محکوم مجرم جنسی دستگیر شد در ماه ژوئیه گذشته در فدرال قاچاق جنسی و توطئه اتهام به اتهام سوء استفاده از دختران به عنوان جوان 14. او مرده پیدا شد در منهتن سلول زندان در ماه اوت سال 2019 که شهر نیویورک معاینات پزشکی مشخص شد به یک خودکشی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی