مریلند ایران با رژیم صهیونیستی است. هوگان پیام دستگاه شمارنده تهمت روزانه رسانه های توهین آمیز

رژیم صهیونیستی. لری هوگان است counterprogramming رئیس جمهور تهمت با روزانه coronavirus رسانه های حمله رعد اسا ارائه می دهد که پایین کلید های جایگزین به ارزش خبری دارند اما تحریک آمیز جلسات فرمانده کل قوا آگهی از کاخ سفید است.

مریلند جمهوری خواه است دفاع فدرال همه گیر کمک به کشورهایی که مخالف است با مغلوب ساختن پیشی جستن rebuffing رئیس جمهور انتقاد شدید از فرمانداران و صراحت در تصحیح درک misstatements. هوگان یک مغلوب ساختن پیشی جستن منتقد که سال گذشته mulled یک سال 2020 اولیه چالش رانندگی است این پیام را از طریق یک عملیات هماهنگ که خم در نزدیکی به واشنگتن فشار سپاه او ریاست انجمن فرمانداران ملی و سیاسی یک سازمان غیر انتفاعی تشکیل شده برای ترویج دستور کار خود دارد.

“او فقط سعی کردم به دنبال یک استراتژی صادق بودن در مورد حقایق و چه فرمانداران نیاز دارد اما بدون چیدن غیر ضروری دعوا یا مصرف, سیاسی, عکس,” گفت: David Weinman سخنگوی امریکا متحد هوگان در تراز وسط قرار دارد 501(c)4 گروه. “او تنها کسی است که می تواند با متحد کردن هر دو طرف در این بحران است.”

برخی از جمهوریخواهان خودی دیدن انگیزه های نهان. هوگان اغلب مورد سوال مغلوب ساختن پیشی جستن را در دستور کار بلاغت و رفتار و در سال 2019 او پیشرو انتخاب هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن جمهوری خواهان به عنوان آنها به دنبال یک توافق چلنجر به رئیس جمهور. دیگر جمهوری خواهان می گویند فرماندار اقدامات سیاسی کمتر و تنها به نظر می رسد به دلیل وجود نوعی آنها برای بحران رهبری آنها ایستاده در stark امداد به ناروا را پر اب و تاب رویکرد است.

“او در تلاش برای پر کردن جای خالی سمت چپ توسط مغلوب ساختن پیشی جستن” گفت: تری سالیوان جانباز استراتژیست جمهوری خواه. “او در خدمت به عنوان یک آرام و معقول و رهبر که ارائه اطلاعات واقعی نیازهای عمومی را بشنود.”

کاخ سفید با رد این ارزیابی از مغلوب ساختن پیشی جستن رهبری است.

“میلیون ها و میلیون ها نفر از آمریکایی ها لحن در هر روز برای شنیدن به طور مستقیم از رئیس جمهور realDonaldTrump و قدردانی خود را از رهبری بی سابقه coronavirus پاسخ و اعتماد به نفس در چشم انداز آمریکا در آینده!” دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany توییتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دادخواستها مردم آمریکا در حال پیشرفت در برابر coronavirus تقریبا روزانه از کاخ سفید است. اخبار کنفرانس شامل کلید مقامات از سراسر دولت ارائه مخلوطی از اساسی روز رسانی در عمل دولت فدرال است که مصرف برای مدیریت این بیماری همه گیر و ساینده نظرات به کارگردانی نسبت به رسانه ها و حزب دموکرات که در حال یادآور جمهور خشن تجمعات انتخاباتی.

هوگان جذب کمتر چشم از مغلوب ساختن پیشی جستن و دستورات کمتر توجه رسانه ها. اما با آناپولیس مریلند ایالت فقط 32 مایلی شرق واشنگتن فرماندار است که به راحتی در دسترس به کابل اصلی و پخش شبکه های تلویزیونی و دیگر رسانه های ملی است که همه قوی سی ادارات. در یک روز متوسط هوگان ممکن است ظاهر می شود و صحبت می کنند به بیش از یک و نیم دوجین شبکه های روزنامه ها و یا وب سایت های ملی و حتی بین المللی برسد.

فرماندار پیام هایلایت شده توسط آمریکا و تقویت در سیستم عامل رسانه های اجتماعی توسط مشاوران با واشنگتن اتصالات. روز دوشنبه هوگان سخنگوی مایک Ricci سابق کنگره کارمند ارسال شده در یک سری از توییت انعکاس فرماندار موقعیت است که دولت شایسته تر فدرال کمک به جبران هزینه های مبارزه با کروناویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن استدلال می کند برخی از ایالت ها نباید نجات از مالی اشتباه ساخته شده قبل از همه گیر.

هوگان رهبری هر دو حزب ملی انجمن فرمانداران مرکزی به خود بالا مشخصات عمومی میان گسترش coronavirus. به عنوان NGA رئیس او یکی از اولین فرمانداران به مشورت در همه گیر با معاون رئیس جمهور مایک پنس در وضعیت اتاق.

هوگان و پنس یک رابطه خوب است که قدمت آن به زمانی که هوگان شد اولین بار در انتخابات ریاست جمهوری 2014 و پنس و سپس فرماندار ایندیانا بود که در فرمانداران جمهوریخواه در ارتباط با یک گروه سیاسی است که افزایش GOP فرمانداری امیدوار. دو بحث به طور متوسط دو بار در هفته جدا از کنفرانس تلفنی که پنس برگزار با فرمانداران در نقش خود به عنوان رهبر مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار.

که اتصال هوگان مشاوران تاکید را قادر می سازد فرماندار به ارسال پیام روشن به رئیس جمهور که برنده طول می کشد تا موضوع را با بدون به خطر انداختن خود اثر به عنوان یک مدافع برای مریلند و یا مدیران ارشد در کشورهای دیگر.

“با پنس به عنوان واسطه آن را واقعا کمک” Ricci گفت: واشنگتن آزما.

معاون رئیس جمهور را نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de