مریم مغلوب ساختن پیشی جستن: ‘گذار مسالمت آمیز از قدرت بیشتر احتمال دارد اگر رئیس جمهور رنج ‘خرد کردن شکست’ به بایدن

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن زاده اظهار داشت که او کمتر به احتمال زیاد به تلاش برای “نگه داشتن بر روی قدرت” اگر او رنج می برد “خرد کردن شکست” به presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن.

مریم تهمت پیوست MSNBC را Rachel Maddow در پنج شنبه شب به بحث در مورد کتاب جدید خود بیش از حد و هرگز به اندازه کافی: چگونه خانواده من ایجاد جهان خطرناک ترین مرد. در ظاهر او پرسید که آیا او سهام نگرانی از برخی که رئیس جمهور ممکن است سعی کنید برای حفظ دفتر خود را حتی اگر او از دست می دهد در ماه نوامبر حکایت دارد.

“من فکر می کنم آن را کاملا معقول به نگرانی در مورد که” او پاسخ داد. “اما او چگونه پاسخ بستگی دارد به مقدار زیادی در چه اگر او از دست می دهد, چگونه به شدت او دست می دهد. من فکر می کنم بیشتر چشمگیر یک جو بایدن پیروزی کمتر احتمال دارد آن است که برای دونالد به چوب در اطراف.”

“او به عنوان یک — شما می دانید کسی که نیاز به حق در همه زمان ها و نیاز به برنده شدن در همه زمان ها نیاز به شدت به چرخش دور از خرد کردن شکست و من نمی دانم چه شکل خواهد اما تا آنجا که به من مربوط است و تنها راه برای تضمین نمی کند اما حداقل ما بهتر امکان وجود خواهد داشت که یک گذار مسالمت آمیز پس از انتخابات در نوامبر. 3,” او اضافه شده است.

زمانی که فشار بر امکان رئیس جمهور شدن مجددا انتخاب مریم تهمت هشدار داد و آن را “پایان آمریکا آزمایش.”

“این است که فراتر از تعصب. این خیلی فراتر از حزب است. ما نیاز به فکر کردن در مورد این که آمریکایی ها. ما نیاز به فکر کردن در مورد که ما می خواهیم به عنوان یک مردم رفتن به جلو. می شنوم که مردم می گویند همه ما این است که ما که هستیم.’ این دقیقا همان است که ما در حال حاضر. بنابراین در ادامه در طول این مسیر است که دقیقا چه اتفاقی خواهد افتاد اگر دونالد بودند انتخاب شود در سال 2020 خواهد من کاملا باور بود که پایان آمریکا, آزمایش,” او گفت:.

“من باور نمی وجود دارد هر از بازگشت از این” او ادامه داد. “وجود دارد بیش از حد بسیاری از توانمندسازها هستند که به هر دلیل در ادامه به فعال کردن او را. لایحه Barr است gutted وزارت دادگستری. مایک Pompeo است gutted وزارت امور خارجه. ما در جدی, خطر جدی در اینجا. و متاسفانه که دیگر هذلولی. که تنها راه آن است.”

برخی از دموکرات ها از جمله مجلس و ریاست جمهوری 2016 نامزد هیلاری کلینتون پیشنهاد کرده اند که رئیس جمهور ممکن است حاضر به ترک اگر او از دست می دهد آینده انتخابات است. معاون سابق رئیس جمهور است و حتی گفت که ارتش ممکن است نیاز به نام در به حذف او از کاخ سفید است.

بیش از حد و هرگز به اندازه کافی: چگونه خانواده من ایجاد جهان خطرناک ترین مردمنتشر شد, در این هفته به فروش نزدیک به 1 میلیون نسخه به روز این آمار کتابفروشی ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net