بازار زنده: Sensex بسیار خوب برای باز کردن رنگ سبز در میان جهانی مثبت نشانه; رشد هند ممکن است لغزش کمتر از 3% در FY21

Share Market Today, Share Market Liveرشد هند می تواند لغزش در زیر 3 درصد در مالی جاری اگر COVID-19 proliferates در هند, مستند تمدید و اقتصاد جهانی وارد رکود یک گزارش KPMG گفت:

به اشتراک گذاری اخبار بازار امروز | Sensex بسیار خوب, به اشتراک گذاری, قیمت زنده: داخلی بازار سهام معیار Sensex و جذاب حل و فصل بیش از 2 درصد کاهش در روز جمعه رهبری فروش در بانک های خصوصی سهام پس از مودی تغییر چشم انداز در بانک ها به منفی است. 30-به اشتراک گذاری شاخص Sensex به پایان رسید 674 امتیاز یا 2.39 درصد پایین در 27,591 در حالی که گسترده تر Nifty50 شاخص به پایان رسید در زیر به مهم 8,100 سطح پایین 170 امتیاز یا 2.06 درصد است. بازارهای سهام آسیا صعود ردیابی سود در وال استریت نشانه های رکود در coronavirus مربوط به مرگ و میر. شاخص Nikkei آتی باز پایین تر اما 2.3% بالاتر از نقدی ، ین کاسته 0.01% به عنوان معامله گران در انتظار اطلاعات بیشتر در دولت بسته محرک. ما سهام پرورشی بالاتر در دوشنبه با هر یک از شاخص های عمده صف آرایی حداقل 7 درصد پس از یک سقوط در روزانه مرگ و میر در نیویورک سوخت خوشبینی یک سیما از این بیماری همه گیر در افق بود. میانگین صنعتی داو جونز رز 1,627.46 امتیاز و یا 7.73% به 22,679.99 S&P 500 به 175.03 امتیاز یا 7.03% به 2,663.68 و نزدک کامپوزیت اضافه شده 540.16 امتیاز یا 7.33% به 7,913.24.

روند در SGX بسیار خوب نشان می دهد فاصله تا شروع برای Sensex و جذاب با 377 امتیاز یا 4.65 درصد به دست آورید. بسیار خوب قراردادهای تجاری در 8,486 در سنگاپوری ارز.

رشد هند می تواند لغزش در زیر 3 درصد در مالی جاری اگر COVID-19 proliferates در هند, مستند تمدید و اقتصاد جهانی وارد رکود یک KPMG گزارش گفت:. آن گفت: سه عمده همکاران به تولید ناخالص داخلی — مصرف خصوصی, سرمایه گذاری و تجارت خارجی را تحت تاثیر قرار گرفتن با توجه به گسترش این بیماری همه گیر. به گزارش KPMG ارائه سه سناریو برای توضیح اثرات اقتصادی COVID–19. در سناریوی سریع جمع شدن در سراسر جهان توسط مارس پایان به اواسط ماه مه در این گزارش گفت: “رشد هند برای 2020-21 ممکن است در طیف وسیعی از 5.3 به 5.7 درصد هر چند این سناریو به نظر می رسد دور در این لحظه”.

این می تواند منطقی انتظار می رود که دولت اعلام خواهد شد دور دوم اقتصادی بسته امداد قبل از قفل کردن برداشته اواسط ماه آوریل است. اما در پیش بینی از جمله بسته بازار به احتمال زیاد شاهد پرش. داروسازی نگاه و انعطاف پذیر به نظر می رسد کمی متاثر از قفل کردن معامله گران می توانند با گرفتن پوزیشن در این بخش است. مالی ممکن است دوباره بجای اول برگشتن پس از بسته امداد اعلام شده است به طوری که یکی می تواند صبر و سازمان دیده بان برای زمان حال. به عنوان یک دارایی تخصیص استراتژی برای رفتن کیفیت شرکت های بزرگ اوراق قرضه با بازده حدود 12 درصد و یا بالاتر خواهد بود یک گزینه خوب در این مواقع استرس. سرمایه گذاران توصیه می شود به ادامه جرعه که کمک خواهد کرد که آنها را به استفاده از غیرعقلانی مورد ضرب و شتم پایین قیمت می گوید Jimeet مودی, موسس و مدیر عامل شرکت SAMCO اوراق بهادار & StockNote.

“ما بر این باورند که روند بازار ادامه خواهد داد به باقی می ماند به چالش کشیدن تا, تازه, موارد شروع به کاهش است. اگر دفاعی و بسته بازی نجات دهنده از آسیب در بخش های دیگر است و بیشتر شدید و که حفظ بازارهای تحت فشار جلوتر نیز می باشد. در کوتاه مدت معامله گران باید همچنان با شرط در حالی که تمرکز بر مدیریت ریسک’ Ajit میشرا معاونت پژوهشی Religare Broking Ltd گفت.

‘همانطور که همه ما می دانیم که بازار به وضوح رانده ترس و احساسات و تا زمان همه چیز با توجه به کروناویروس همه گیر نیست فروکش درد است به احتمال زیاد به ماندن در بازار است. معامله گران توصیه به ایجاد تهاجمی شرط به خصوص اهرمی موقعیت خود را در چنین نوع از محیط زیست’ Sameet Chavan (تحلیلگر ارشد-فنی و مشتقات Angel Broking) گفت.

رشد هند می تواند لغزش در زیر 3 درصد در مالی جاری اگر COVID-19 proliferates در هند, مستند تمدید و اقتصاد جهانی وارد رکود یک KPMG گزارش گفت:. آن گفت: سه عمده همکاران به تولید ناخالص داخلی — مصرف خصوصی, سرمایه گذاری و تجارت خارجی را تحت تاثیر قرار گرفتن با توجه به گسترش این بیماری همه گیر.

دفعات بازدید: داستان کامل

روند در SGX بسیار خوب نشان می دهد فاصله تا شروع برای Sensex و جذاب با 377 امتیاز یا 4.65 درصد به دست آورید. بسیار خوب قراردادهای تجاری در 8,486 در سنگاپوری ارز.

به اشتراک گذاری در بازار امروز | Sensex بسیار خوب BSE NSE قیمت سهم در بازار سهام, اخبار به روز رسانی های زنده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im