بازار زنده: Sensex بسیار خوب برای باز کردن صاف; S&P, جهانی, سازمان های دیگر قطع هند پیش بینی تولید ناخالص داخلی در میان Covid-19

Sensex, Niftyروند در SGX بسیار خوب نشان می دهد یک تخت به مثبت باز برای Sensex و جذاب با 32 امتیاز و یا 0.39 درصد افزایش

به اشتراک گذاری اخبار بازار امروز | Sensex بسیار خوب, به اشتراک گذاری, قیمت زنده: داخلی بازار سهام معیار Sensex و بسیار خوب خود را ادامه داد نزولی سفر در روز پنج شنبه به آمار تازه 3 سال سطوح پایین. 30-به اشتراک گذاری Sensex کاهش یافته و 581 امتیاز و یا 2.01 درصد به نزدیک در 28,288. گسترده تر Nifty50 کاهش یافته 205 امتیاز یا 2.42 درصد به نزدیک در 8,263.45. بازارهای سهام آسیا در روز جمعه به عنوان وال استریت به دست آورد و اوراق قرضه بسیج. کره جنوبی سهام منعکس 2.6 درصد شاخص MSCI متعلق به سهام آسیا-اقیانوسیه خارج از ژاپن firmed 0.6 درصد در حالی که استرالیا در بازار افزایش 2.9 درصد است. در ژاپن شاخص Nikkei 1 درصد است. اما دستاوردهای در فناوری سهام کمک کرده بود داو افزایش 0.95 درصد در روز پنج شنبه در حالی که S&P 500 به دست آورد 0.47 درصد و نزدک 2.3 درصد است. نخست وزیر نارندرا مودی اعلام کرده است برای ایجاد ‘Covid-19 اقتصادی پاسخ نیروی کار تحت رهبری وزیر دارایی Nirmala Sitharaman به حداقل رساندن اثرات منفی از coronavirus بیماری همه گیر.

روند در SGX بسیار خوب نشان می دهد یک تخت به مثبت باز برای Sensex و جذاب با 32 امتیاز و یا 0.39 درصد به دست آورید. جذاب آتی بودند معاملاتی بالاتر در 8,237 در سنگاپوری ارز.

حدود نیم دوجین تاسیس سازمان که به تازگی خود را کمرنگ رشد تولید ناخالص داخلی پیش بینی برای هند به طیف وسیعی از 5.1 درصد به 5.4 درصد در پی Covid-19. پیش بینی برای هر سال 2020 تقویم سال یا سال مالی آینده. تحلیلگران در بانک مرکزی آمریکا اوراق بهادار در روز پنج شنبه پیش بینی شده FY21 رشد ناخالص ارزش افزوده (GVA) فقط 4.7%. بانک مرکزی هند است و انتظار می رود به اصلاح آن FY21 رشد طرح از 6 درصد که اعلام شد در هفته اول ماه مارس, در ماه آوریل و یا حتی پیش از آن.

بازارهای سهام آسیا در روز جمعه به عنوان وال استریت به دست آورد و اوراق قرضه بسیج. کره جنوبی سهام منعکس 2.6 درصد شاخص MSCI متعلق به سهام آسیا-اقیانوسیه خارج از ژاپن firmed 0.6 درصد در حالی که استرالیا در بازار افزایش 2.9 درصد است. در ژاپن شاخص Nikkei 1 درصد است.

روند در SGX بسیار خوب نشان می دهد یک تخت به مثبت باز برای Sensex و جذاب با 32 امتیاز و یا 0.39 درصد به دست آورید. جذاب آتی بودند معاملاتی بالاتر در 8,237 در سنگاپوری ارز.

به اشتراک گذاری در بازار امروز | Sensex بسیار خوب BSE NSE قیمت سهم در بازار سهام, اخبار به روز رسانی های زنده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>