علامت مراتع استعفا از کنگره برای شروع ایفای نقش به عنوان کاخ سفید رئیس ستاد

Rep. علامت مراتع را شروع شغل جدید خود به عنوان رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس ستاد روز سه شنبه پس از خروج خود را در کنگره صندلی.

یک دستیار برای کارولینای شمالی جمهوری تایید بازنشستگی خود را از کنگره در روز دوشنبه با توجه به فاکس نیوز. مغلوب ساختن پیشی جستن شنود گذاشته مراتع به خود جایگزینی برای خروجی رئیس ستاد میک Mulvaney در اوایل ماه مارس اما این حرکت موثر خواهد بود و تا سه شنبه.

مراتع که برای اولین بار به عضویت کنگره در سال 2013 اعلام کرد که او نمی خواهد به دنبال انتخاب مجدد برای صندلی خود را در ماه دسامبر. به جای انجام کامل خود را مدت او پذیرفته مغلوب ساختن پیشی جستن را ارائه می دهند و شروع به ساخت انتقال خود را از کنگره به کاخ سفید پس از مدت کوتاهی اعلام شده است.

دریافتی رئیس ستاد را بیش از کمر به عنوان برگ برنده دولت همچنان به حرکت coronavirus بیماری همه گیر. در اوایل ماه مارس در میدوس تصمیم گرفتند به خود قرنطینه برای 14 روز پس از تماس با فردی که آزمایش مثبت برای این ویروس وجود تست منفی برای COVID-19 خود را.

در حالی که آن را یک زمان آشفته بود و در کاخ سفید مراتع به احتمال زیاد سالم پرداخت افزایش دهد. به عنوان یک عضو کنگره از او به دست آورده $174,000 در هر سال است. Mulvaney خواهد شد که ترک کاخ سفید به نمایندگی از ایالات متحده به عنوان فرستاده ویژه به ایرلند شمالی بود که ساخت بیش از $200,000 کاخ سفید: رئیس ستاد.

مراتع یکی از 23, تجربه کرده, داعش به اعلام او نمی خواهد به دنبال انتخاب مجدد در سال 2020 است. دیگر شامل پنسیلوانیا در کنگره جیمز Sensenbrenner برگزار شد که صندلی خود را از سال 1978 و تگزاس در کنگره خواهد هرد که نشان دهنده یک منطقه هیلاری کلینتون در سال 2016.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>