علامت مراتع تغذیه اطلاعات خاص به مشکوک leakers: گزارش

کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع گزارش قرار داده و طرح را به حرکت به ریشه کن کردن leakers.

مراتع سابق کنگره جمهوری خواه از کارولینای شمالی با هدف شناسایی کارکنان کاخ سفید را که غیر مجاز آشکار به رسانه ها با ارائه خاص بیت از اطلاعات است که او می تواند بازگشت به فردی کارکنان با توجه به Axios. تا کنون مراتع است گرفتار یک فرد مسئول یک جزئی نشت.

“مراتع به من گفت که او انجام شده بود که. من نمی دانم اگر آن را تا به حال کار کرده” یکی سابق کاخ سفید گفت: با توجه به Axios‘s Jonathan قو.

رئیس جمهور تهمت گزارش نا امید با دو اخیر نشت خاص: یکی مربوط به هوش در روسیه پرداخت و نعمت به ولایت متصل به شبه نظامیان در افغانستان به کشتن سربازان آمریکایی و دیگر در مورد ناروا بودن با عجله پایین به یک پناهگاه به عنوان معترضان با تجمع در مقابل ساختمان کاخ سفید است.

مراتع است نه شناسایی leakers از این داستان اما یک منبع گفت: خروجی که مراتع است “با تمرکز بر امنیت ملی نشت و می تواند مراقبت کمتر در مورد کاخ فتنه داستان است.”

در طول سال های اخیر ظاهر در حکم پادکست با تگزاس بهداشت ، تد کروز و محافظه کار مفسر Michael Knowles مراتع گفت: کاخ سفید کشف کرده اند که به بیرون درز کرد یک پیش نویس از رئیس جمهور تهمت اجرایی منظور طراحی شده برای محدود کردن سانسور در رسانه های اجتماعی و افزود که آنها “هیچ کار دیگر برای دولت فدرال است.”

“همه ناگهانی این پیشنهاد EO نشان می دهد در نیویورک تایمز. و آن را واقعا تغذیه به نیویورک تایمز توسط فدرال کارگر که موافق نیست با این دولت و یا حداقل آن را به نظر می رسد که آنها نمی کند. و آنها را موافق با EO و به طوری که آنها آن را در زمان و تغذیه آن به منابع خارجی. و من خوشحالم که می گویند که ما قادر به پیگیری آن شخص پایین. آنها دیگر کار را برای دولت فدرال” مراتع گفت: در آن زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im