‘ماری آنتوانت سنا’: نیویورک جمهوریخواه بازدید مک کانل برای پیشنهاد متحده اعلام ورشکستگی

نیویورک تشکر. پیتر کینگ را محکوم کرد رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: او ترجیح متحده به فایل برای ورشکستگی به جای ارسال مطلب فدرال کمک به دولت ها و دولت های محلی خود را به عنوان درآمد کوچک در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“برای من فقط همان یک طوفان یک گردباد سیل است. وقتی اتفاق می افتد که به یک کشور یا منطقه, دولت فدرال مراحل در” جمهوری خواه کنگره گفت: رادیو میزبان جان Catsimatidis در AM 970 در نیویورک است. “این چیزی است که ما باید به اینجا. به همین دلیل من خیلی خشم زمانی که سناتور مک کانل گفت که ایران باید برای ورشکستگی فایل به جای دریافت بازپرداخت خود را coronavirus زیان — که به نظر من فقط شرم آور است.”

او ادامه داد: “من او را ماری آنتوانت سنا: ‘اجازه دهید آنها را به خوردن کیک! اجازه دهید آنها را ورشکسته!’ این اشتباه است. ما باید به مبارزه سخت برای آن پول است. هر بخشی از این کشور شده است با آمار یک فاجعه طبیعی دولت فدرال همیشه پا است.”

آخرین coronavirus بسته امداد امضا شده توسط رئیس جمهور تهمت هفته گذشته را شامل نمی شود بودجه متحده و دولت های محلی. مک کانل یک جمهوری خواه کنتاکی گفت هیو هویت نمایش رادیویی “ما در حال رفتن به فشار دکمه مکث در اینجا چون من فکر می کنم کل این کسب و کار از کمک های اضافی برای دولت و دولت های محلی باید به طور کامل مورد بررسی قرار گرفت.”

“آن را موجب صرفه جویی در برخی از شهرهای,” او اضافه شده است. “و هیچ دلیلی برای آن نمی شود در دسترس است. حدس من این است که اول خود انتخاب خواهد بود برای دولت فدرال به قرض گرفتن پول از نسل های آینده به ارسال آن به آنها را در حال حاضر به طوری که آنها مجبور به انجام این کار است. این چیزی است که من قصد دارم به نفع.”

مک کانل نظرات درو محکومیت از فرمانداران از جمله میشیگان گرچن Whitmer. از حزب دموکرات گفت: ABC این هفته روز یکشنبه با این پیشنهاد شد و “ظالمانه” و “فوق العاده خطرناک است.” Whitmer همچنین گفت که او معتقد است اکثر فرمانداران اعم از جمهوری خواه یا دموکرات مخالف با مک کانل.

دموکراتیک رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو نام آن را “یکی از واقعا خنگ ایده ها در تمام دوران است.”

پادشاه گفت: “نیویورک به طور منظم بدست کوتاهی دولت فدرال از جمله زمانی که دولت کمک های مورد نیاز پس از طوفان سندی. “نیویورک و شمال شرقی اغلب مقدار اولیه از برخی از کشورهای دیگر در سایر نقاط کشور,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net