Marico روابط با Swiggy, Zomato به تحویل کالا در طول مستند

Marico, Saffola, Zomato, Swiggy Swiggy و Zomato خواهد تحویل مواد غذایی ضروری تحت Marico نمونه کارها که شامل Saffola روغن Saffola دشت جو و غیره.

FMCG شرکت Marico روز جمعه گفت: این بسته تا با آنلاین غذا, سفارش, سیستم عامل Swiggy و Zomato به تحویل مواد غذایی ضروری برای مصرف کنندگان در مستند دوره است.

تحت این همکاری Swiggy و Zomato خواهد تحویل مواد غذایی ضروری تحت Marico نمونه کارها که شامل Saffola روغن Saffola دشت جو Saffola سرگرمی جو و نارگیل روح روغن نارگیل در درب خانه از مشتریان.

اخبار مرتبط

“از طریق این همکاری در راستای تعهد خود را به ارائه امن و مغذی, مواد غذایی, Marico با مسئولیت محدود با هدف تامین مواد غذایی لازم موارد به مصرف کنندگان بدون داشتن آنها را به خارج از خانه های خود در این زمان از آشفتگی گفت: بیانیه مشترک.

این سرویس در دسترس است در Zomato در دهلی شورای ملی مقاومت و بنگلور. این فعال خواهد شد در شهرهای دیگر مانند بمبئی و کلکته, Chandigarh و احمدآباد از هفته آینده آن را گفت.

همچنین بخوانید: Zomato شیپور خاموشی به مواد غذایی جهش در میان Covid-19 lockdown; رقابت با BigBasket, Grofers, Swiggy دیگران

در حالی که Swiggy فروشگاه را شروع کرده اند تحویل در Gurugram خدمات در دهلی شورای ملی مقاومت بنگلور و بمبئی آغاز خواهد شد در این آخر هفته آن اضافه شده است.

به عنوان یکی از هند پیشرو شرکت های مصرف کننده ما در حال کار به سمت حصول اطمینان از در دسترس بودن و دسترسی آسان به مواد غذایی ضروری برای مصرف کنندگان است. در تلاش به سوی این ما را همکاری با Swiggy و Zomato به ارائه Saffola و کوکو روح محصولات به افراد آستان به شیوه ای امن Marico افسر ارشد عامل – هند فروش و بنگلادش کسب و کار Sanjay Mishra گفت.

Swiggy افسر ارشد عامل Vivek Sunder گفت: از طریق این مشارکت Swiggy خواهد اهرم و تعامل گسترده خود را تحویل ناوگان به اطمینان حاصل شود که محصولات ضروری مانند روغن پخت و پز و جو و رسیدن به مصرف کنندگان به سرعت و به شیوه ای امن.

در روز پنج شنبه ITC مواد غذایی خود را اعلام کرد partnernship با مهره های بازی دومینو Pizaa راه اندازی شده توسط مهره های بازی دومینو ملزومات برای ارائه مواد غذایی و بسته بندی مواد غذایی به مشتریان در طول مستند دوره است.

دولت تحمیل کرده است 21 روز در سراسر کشور مستند تا مارس 14 برای جلوگیری از گسترش عفونت کروناویروس.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im