Marianne Williamson تایید ساندرز: ‘از آن زمان برای ما به موضع با برنی’

Marianne ویلیامسون جدید ترجیح دموکرات نامزد ریاست جمهوری در تلاش برای به چالش کشیدن “تیره روانی نیروی اشتراکی نفرت” که از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن: سناتور. برنی ساندرز.

سابق 2020 دموکرات بود و تعجب مهمان در یک تجمع در Austin, تگزاس برای سناتور ورمونت در روز یکشنبه.

“برنی ساندرز مصرف شده است یک پایه برای یک زمان بسیار طولانی,” او گفت:. “من اینجا هستم و شما در اینجا به دلیل این زمان برای ما به موضع با برنی.”

ویلیامسون یک نویسنده و فعال شناخته شده برای تمرکز بر “عصر جدید” معنویت ساخته شده و برجسته با حضور در Oprah Winfery را نشان می دهد یک شات 2020 نامزد که کاهش یافته است از این مسابقه در ماه ژانویه است. یکی از به یاد ماندنی ترین کمپین لحظات بود که او هشدار داده بود که “تاریک نیروی روانی” که از مغلوب ساختن پیشی جستن در یک مناظره ریاست جمهوری.

او به ضرب گلوله پیشنهادات که ساندرز سوسیالیستی نمی خواهد بود قادر به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در یک انتخابات عمومی ،

“ما در حال گفت” من این نمی تواند اتفاق می افتد. او نمی تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن برنی نمی تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن آن نمی تواند اتفاق می افتد.’ چه چیزی شما فکر می کنم آنها به اطناب؟”

“آنها گفتند: به اطناب, ‘لغو برده داری امکان پذیر نمی باشد این نمی تواند اتفاق می افتد.’ و به آنها گفت: به زنان suffragettes ” من آن را غیر ممکن است آن اتفاق می افتد نیست.’ و به آنها گفت: به حقوق مدنی کارگران ” این غیر ممکن است که این نمی تواند اتفاق می افتد,'” ویلیامسون ادامه داد. “و به اطناب و زنان suffragettes و مدنی, حقوق کارگران می گویند” من خوب است؟’ نه جهنم!”

او قبلا حمایت tech کارآفرین و همکار طولانی-شات نامزد اندرو یانگ نامزدی قبل از او کاهش یافته است از نژاد های زیر نیوهمپشایر اولیه.

ویلیامسون شفافی در حمایت در بیانیه ای در روز یکشنبه.

“40 ساله به روند سرمایهداری بدون وجدان – شرکت نخبگان و ماموریت خود را در دولت ایجاد کرده اند اجتناب ناپذیر مقاومت در قالب یک انقلاب سیاسی” او گفت:. “این انقلاب است که برنی ساندرز در حال حاضر آگهی و من می خواهم به انجام همه چیز را من می توانم بیشتر به موفقیت آن است. من مفتخر به حمایت از او.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>