بسیاری از تنسی کسب و کارهای کوچک موفق به دریافت پول از اولین مجموعه از چک برنامه حفاظت از وام

Mهر کسب و کارهای کوچک در ایالت تنسی هرگز دریافت بودجه فدرال از دور اول چک برنامه حفاظت از وام بانک ها پس از مواجه تاخیر و کسب و کار و تلاش با کاغذ بازی و همه از پول اختصاص داده شده به سرعت ربوده شد ،

“به طور کلی کوچکتر از اندازه کسب و کار هنوز هم در حال انتظار برای PPPL پول و یا برای برنامه های کاربردی خود را به پردازش” جیم براون تنسی مدیر فدراسیون ملی کسب و کار مستقل گفت: مرکز مربع است.

“کسب و کار با تاسیس روابط بانکی به نظر می رسید به کرایه بهتر شدن به جلو از خط و گرفتن پول اما بسیاری از آنها هنوز در انتظار” براون گفت. “با وجود کار بزرگ از بسیاری از بانک ها در جامعه تنسی بیش از حد بسیاری از کسب و کارهای کوچک رفت و به پشت خط هستند و در معرض خطر بسته شدن ورشکستگی یا بیشتر اخراج.”

فدرال انجمن کسب و کار کوچک گفت: 6.5 میلیارد دلار اهدا شد از طریق 34,035 چک برنامه حفاظت از وام در تنسی به نمایندگی از 61 درصد از دولت واجد شرایط دریافت حقوق و دستمزدبا توجه به خبری بلومبرگ.

سه هفته پیش رژیم صهیونیستی است. بیل لی دستور داد تمام غیر ضروری کسب و کار به طور موقت تعطیل شد که در راستای سیاست در بسیاری از کشورهای دیگر. اگر چه برخی از کسب و کار می تواند با ارائه خدمات از راه دور بسیاری دیگر تا به حال هیچ راهی برای ادامه فعالیت از آنجا که آنها مورد نیاز کاربران برای رسیدن به یک مکان فیزیکی است.

به 2.2 تریلیون دلار فدرال مراقبت در عمل ارائه $350 میلیارد دلار در بخشایش وام به کسب و کارهای کوچک برای جبران برخی از این ضرر و زیان را از طریق چک حفاظت از برنامه.

بانک ها که باید قبل از رابطه موجود با SBA مواجه تاخیر ، SBA وظیفه بود با مدیریت برنامه وام. بر اساس یک نظرسنجی از NFIB 80 درصد از کسب و کار در سراسر کشور هنوز هم در حال انتظار برای دریافت وجوه خود را و بسیاری از آنها نمی دانند که آنها در این فرآیند است.

LaTanya کانال مدیر SBA را تنسی دفتر گفت: مرکز مربع است که SBA خبر از یک رکورد تعداد وام اما آن را نمی تواند قبول کند بیشتر برنامه های کاربردی تا زمانی که کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اختصاص وام بیشتر.

قانونگذاران فدرال توافق روز شنبه در یک معامله برای دوباره پر کردن چک حفاظت برنامه بودجه با اضافی $310 میلیارد دلار به عنوان بخشی از دیگر COVID-19 امداد لایحه.

SBA معمولا دستگیره $28 میلیارد دلار از وام های سالانه است.

“ما یک شبکه از SBA منبع همکاران که در حال کمک به شرکت های با کاغذ بازی و همچنین کمک خواهد کرد که هر شرکت که محروم بودند PPP وام برای چگونگی حرکت رو به جلو در کسب و کار” کانال گفت. “در حال حاضر SBA ستاد تدوین است که اطلاعات را تکذیب کرد متقاضیان بنابراین ما می توانید دریافت کنید که اطلاعات به تنسی منبع همکاران برای کمک به کسانی که کسب و کار است.”

کانال گفت: توسعه کسب و کار کوچک مراکز مشاوره مجازی برای حمایت از کسب و کار. آنها کمک به برنامه های کاربردی وام صورتهای مالی حقوق و دستمزد محاسبات و مسائل دیگر.

بسیاری از کسب و کار در ایالت تنسی به بازگشایی در هفته آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de