بسیاری از کلیساهای گرجستان نه گرفتن دعوت نامه برای بازگشایی

بسیاری از کلیساها در گرجستان در حال برنامه ریزی در بازگشایی با وجود تماس های از کالیفرنیا ، برایان کمپ برای موسسات در دولت برای انتقال از coronavirus shutdown.

از باپتیست شبان در جمعه کنفرانس مطبوعاتی در آگوستا ابراز نارضایتی خود را با کمپ را سفارش کرد و گفت که او تصمیم به بازگشایی دولت نمی خواهد “دیکته اعمال ما.”

“ما اصرار همه گرجی ها به دنبال توصیه می شود هدایت مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری به ماندن در خانه تمرین های اجتماعی فاصله پوشیدن ماسک و شستن دست های خود را غالبا” این گروه گفت: در یک بیانیه مشترک. “بیایید نمی توان شتابزده و دست در راه است.”

این گروه به رهبری کشیش چارلز گودمن از خیمه کلیسای باپتیست خواست دیگر رهبران مذهبی به صحبت کردن در برابر کمپ تصمیم به بازگشایی دولت که به اثر رفت جمعه.

“ما امیدواریم که همکاران ما در جامعه ایمان خود ادامه خواهد داد به استفاده از عقل و مصرانه از محله های کشیش نشین خود را به پناهگاه در محل در حالی که گسترش وزارت کلیسا فراتر از کشیشان و رهبران” گودمن گفت.

کلیساهای دیگر در گرجستان نیز تردید به بازگشایی شده است. اسقف های کاتولیک در دولت صادر شده و یک نامه روز شنبه بعد از ظهر اطلاع رسانی کشیش و اعضای کلیسا که آنها را حفظ لغو جشن عمومی جرم از طریق ممکن است.

اسقف extended که با خاموش کردن به درایو در, خدمات, موضوع حقوقی, جنجال در بسیاری از ایالت ها با این استدلال که این خدمات خواهد بود “آب گرفتگی با شرکت کنندگان” و تهدیدی جدی برای بهداشت عمومی در خطر است.

“Parishes است که می تواند جای یک درایو-از طریق خدمات یا آشتی برای اعضای خود نمی قادر خواهد بود تا با خیال راحت به جای اضافی و مردم از اطراف و جوامع” اسقف نوشت.

متدیست آفریقایی کلیسای اسقفی در روز پنج شنبه تصمیم مشابه با اسقف رجینالد جکسون گفتن بیش از 500 AME کلیساها در دولت برای ادامه جریان خود خدمات روز یکشنبه.

جکسون در مقایسه با تمایل به بازگشایی به کتاب مقدس وسوسه مسیح در صحرا.

“هنگامی که عیسی وسوسه شد در بیابان و شیطان به او گفت:” خوبه … پرش کردن و دیدن اگر خدا فرشتگان خود را به قید وثیقه شما را.’ شما نباید خدا را به احمقانه آزمون,” او گفت: محلی فاکس وابسته است.

اگر چه او هرگز به صراحت ممنوع فرد در کلیسای خدمات کمپ گفت: کلیساها در حال حاضر باید احساس راحتی به رزومه جمله خدمات ارائه شده است که آنها به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل. در همان زمان کمپ گفت که کلیسا باید دنبال هر دستورالعمل های بهداشتی آنها فکر می کنند بهترین هستند.

“من مصرانه از رهبران مذهبی به ادامه کمک به ما در این تلاش و حفظ جماعت خود را امن با غذای مشاوره از مقامات بهداشت عمومی” او گفت:. “البته آنلاین تماس بگیرید و یا درایو در خدمات باقی می ماند گزینه های خوبی برای نهادهای مذهبی.”

کمپ رو گسترده انتقاد حتی از همکار جمهوری خواهان زمانی که او در ابتدا اعلام کرد تصمیم خود به بازگشایی شده است. کارولینای جنوبی, سناتور. Lindsey Graham به نام تصمیم “با سرعتی بیش از حد بیش از حد به زودی.”

رئیس جمهور تهمت انتقاد کمپ در طول یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی گفت که برنامه های خود را در همراهی با دستورالعمل های فدرال برای بازگشایی این کشور است.

“من گفته فرماندار گرجستان, برایان کمپ که من مخالفم به شدت با او تصمیم به باز کردن برخی امکانات که در نقض فاز یک دستورالعمل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “در همان زمان او باید انجام آنچه او فکر می کند درست است. من می خواهم او را به انجام آنچه که او فکر می کند درست است اما من مخالفت با او در آنچه که او انجام می دهند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de