NASCAR راننده بابا والاس هو شد در طول یک مسابقه اخیر و برخی در میان جمعیت گزارش را تشویق می کردند زمانی که او سقوط کرد ،

والاس در نسکار تنها تمام وقت, سیاه, راننده, شد دیدار با برخی از خصومت در طول چهار مقدماتی در بریستول ایالت تنسی. این مسابقه برای اولین بار بود با یک تعداد قابل ملاحظه ای از طرفداران پس از نسکار تصمیم به ممنوعیت مؤتلفه پرچم از حوادث. جینا سرخ از آسوشیتد پرس در توییتر نوشت که شماره 43 راننده هو شد توسط طرفداران.

“بابا والاس نیز هو زمانی که او معرفی شد و بسیاری را تشویق می کردند زمانی که او سقوط کرد. نسکار هنوز هم مقدار زیادی از کار را به انجام به عقب تا موقعیت خود را. گروه عدالت 4 تنوع برگزار نشانه ها در امتداد جاده سریع السیر بلوار. بعد از مسابقه” سرخ کن گفت.

والاس ساخته شده آن را از خراب بدون هیچ گونه صدمات بزرگ.

A plane pulls a Confederate battle flag over Bristol Motor Speedway before the NASCAR All-Star auto race in Bristol, Tennessee, on Wednesday.
یک هواپیما می کشد یک مؤتلفه نبرد پرچم بیش از Bristol Motor Speedway قبل از نسکار All-Star خودکار نژاد در بریستول ایالت تنسی آمریکا در روز چهارشنبه.

او همچنین اشاره کرد که مؤتلفه پرچم هنوز هم دیده می شود در اطراف این منطقه با وجود نسکار بان.

“FWIW در علاوه بر این به مؤتلفه پرچم پرواز بیش از بریستول وجود دارد یکی دیگر از حلق آویز کردن یک بالکن محل سکونت سراسر از ورودی اصلی و همچنین دیگران در امتداد بلوار جاده سریع السیر. صحبت fan @Matt2Harrison و او گفت: او می گویند بسیاری از پرچم روی پیراهن و موارد دیگر در غرفه” سرخ کن گفت.

در ماه ژوئن و در پی جورج فلوید مرگ و پس از آن تظاهرات والاس اعلام کرد که او حمایت مؤتلفه پرچم را حذف از نسکار و روز بعد نسکار اعلام کرد که ممنوعیت مؤتلفه نماد از همه حوادث.

والاس نیز عناوین ساخته شده که طناب دار به شکل طناب داشت در گاراژ به او اختصاص داده شده در آلاباما Superspeedway در لینکلن, Alabama. FBI تحقیقات به این نتیجه رسیدند که والاس بود که هدف از یک جنایت نفرت.

والاس به تازگی رد این تصور که همه طرفداران نسکار نژادپرست هستند.

“ما همیشه می خواهید به توجه به منفی اما روایت شده است که در خارج وجود دارد در حال حاضر است گفت: همه طرفداران نسکار هستند نژادپرستانه و فلان چیز و این کاملا درست نیست” والاس گفت Desus & Mero در مصاحبه ای که پخش پنج شنبه. “من رفته پایین … در زمین زیر کشت در آلاباما هر کجا که آن را در دیتونا در تگزاس و میشیگان و من هرگز نمی دانستند که اگر مردم به پرواز مؤتلفه پرچم. ما می رفتن وجود دارد و نوشیدن آبجو و یک زمان خوب و اویختن. آن بود که مانند آنها نمی خواهند شما وجود دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de