شاخص مدیران خرید بخش تولید ضربه coronavirus در ماه مارس; تولید کارخانه ای در ماه های آینده ممکن است به شدت سقوط

manufacturing PMI, purchasing managers' index, manufacturing, factory growthکاهش رکورد جدید در صادرات سفارشات و یک شیب سقوط بین المللی تقاضا به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس majorly کمک به کاهش شاخص PMI تولید. (انتخاب تصویر)

آهسته خروجی و کمتر کسب و کارهای جدید باید کشیده هند شاخص مدیران خرید بخش تولید به 4 ماه اخیر در ماه مارس. شاخص مدیران خرید بخش تولید در ایستاده بود 51.8 در مارس ادامه گسترش خط از ماه اوت سال 2017. کاهش رکورد جدید در صادرات سفارشات و یک شیب سقوط بین المللی تقاضا به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس majorly کمک به کاهش شاخص مدیران خرید بخش تولید گفت: IHS گزارش Markit. افزایش زمان عرضه نیز تحت تاثیر عرضه سمت از بخش تولید به آن اضافه شده است. در حال حاضر IHS Markit گزارش نشان می دهد که اعتماد به نفس نسبت به چشم انداز کسب و کار کاهش یافته و به رکورد پایین با توجه به Covid-19 نگرانی.

در حالی که بسیاری از کشورها شده است به شدت ضربه ناشی از کوروناویروس هند است که هنوز هم در موقعیت بهتری است. “هند بخش تولید باقی مانده است نسبتا پناه از تاثیر منفی جهانی شیوع کروناویروس در ماه مارس وجود دارد جیب اختلال و روشن شروع ترس در میان شرکت گفت:” الیوت Kerr, اقتصاددان IHS Markit.

اخبار مرتبط

اما اگر این موارد در هند به شدت افزایش یابد و هند ممکن است به صورت شرایط بدتر. باید مسیر تزریق ادامه در همین راستا هند بخش تولید انتظار می رود یک مقدار واضح تر تاثیر منفی در ماه های آینده شبیه به مقیاس دیده می شود در کشورهای دیگر الیوت کر اضافه شده است.

همچنین به عنوان خوانده شده | RBI برای کمک به صادرکنندگان: زمان بیشتری را با توجه به تحقق بخشیدن به ارزش صادرات از Covid-19 آمار سازمان ملل

در ضمن شاخص مدیران خرید بخش تولید در ماه ژانویه بود 55.3 بود که نزدیک به هشت سال ، بالا خوش بینی در میان مدیران خرید شد که نشان دهنده بهبود در وضعیت اقتصادی پس از یک رکود طولانی مدت. خوش بینی ادامه داد: در ماه فوریه و همچنین, اما افزایش سریع در coronavirus مربوط به موارد در کشور و تکمیل مستند وضعیت را شکست خوش بینی در ماه مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im