دهلی نو BJP رئیس Manoj Tiwari قرار داده تا در صورت شجاع حتی به عنوان خروج سنجی پیش بینی یک رفت و برگشت برای AAP در مجلس, نظر سنجی رای گیری که برای آن به این نتیجه رسیدند عصر روز شنبه ادعا حزب او برنده خواهد شد “48 کرسی” و تشکیل دولت در این شهرستان است.

اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه بود و انتظار می رود برای دیدار با BJP هفت Lok سبها نمایندگان مجلس و دیگر رهبران در اواخر شب یک رهبر حزب گفت.

“شاه خواهد شد و دیدار با نمایندگان مجلس و رهبران دیگر برای دریافت پیشنهادات و انتقادات خود را از رای دادن در 70 مونتاژ صندلی,” او گفت:.

Tiwari توییتی تمام نظرسنجی های خروج را “شکست” و خواسته مخالفان خود را به صرفه جویی در خود را صدای جیر جیر.

“همه این نظر سنجی خروج با شکست مواجه خواهد شد. صرفه جویی در من صدای جیر جیر با دقت. بی جی پی برنده خواهد شد 48 کرسی و تشکیل دولت در دهلی نو…لطفا جستجو بهانه ای برای سرزنش EVM,” Tiwari اظهار داشت در صدای جیر جیر خود را در هندی.

شاه و BJP جمهور JP Nadda در طول گردباد مبارزات انتخاباتی برای انتخابات ادعا کرده است که حزب برنده خواهد شد بیش از 45 کرسی در دهلی نو.

خروج سنجی به دهلی انتخابات مجمع در روز شنبه پیش بینی یک پیروزی راحت برای حاکم Aam Aadmi Party (AAP) با وجود احتمال افزایش شمارش برای BJP در 70-عضو خانه.

بار در حال حاضر-ایپسوس خروج سنجی پیش بینی کرد که وزیر Arvind Kejriwal را حفظ صندلی خود را با AAP برنده 44 کرسی در مقابل 26 برای BJP.

جمهوری-Jan ki Baat بررسی به AAP 48-61 صندلی و BJP 9-21 صندلی.

TV9 Bharatvarsh-Cicero پیش بینی 54 کرسی AAP, 15 برای بی جی پی و یکی برای کنگره است.

AAP تا به حال به ثمر رساند به پیروزی در 2015 سنجی مونتاژ برد 67 کرسی و کاهش BJP به سه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im