یک مرد که منجر Black Lives Matter تظاهرات در نیوهمپشایر در ماه گذشته شده است تحت تعقیب در پورنوگرافی کودکان اتهامات با توجه به یک گزارش جدید.

کریس DeVries, 37, از, Jackson, New Hampshire, led اعتراض در 21 ژوئن لقب “اسکیت دور نفرت” که با تشویق شرکت کنندگان به سوار اسکیت پایین بزرگراه محلی برای نشان دادن حمایت برای زندگی مهم جنبش است.

“اگر ما محروم بودجه از پلیس و زندان, سیستم های, همه ما نفع” DeVries گفت: در طول این رویداد با توجه به کانوی روزانه خورشید. “کسانی که بودجه می تواند به جوامع محلی و خدمات اجتماعی.”

DeVries شده است به اتهام شش فقره داشتن سوء استفاده جنسی از کودکان تصاویر, یک تعداد از در اختیار داشتن psilocybin mushrooms و یکی از جعل شواهد فیزیکی پلیس محلی گفت. کودک پورنوگرافی اتهام حمل حکم به 15 سال زندان و یک $4,000 خوب است. مواد مخدر جرم و مجازات تا هفت سال در زندان است.

جکسون رئیس پلیس کریس Perley به این روزنامه گفت: در روز یکشنبه او نمی تواند اظهار نظر در مورد آن فعال باقی می ماند.

“اما من می توانم بگویم که به طور کلی مردم باید بسیار محتاط در مورد گوش دادن به صداها نشان می دهد defunding از پلیس به دلیل انگیزه های خود را همیشه در بهترین منافع جامعه” Perley گفت.

پلیس حکم نشان می دهد DeVries شد و در اختیار داشتن عکس ها و دیگر رسانه ها که به تصویر کشیده دختران جوان یا در “هرزه نمایشگاه” از بخش خصوصی و یا درگیر شدن در فعالیت جنسی خروجی گزارش شده است. معاینه پزشکی قانونی با اینترنت جنایات علیه کودکان یافت می شود بیش از 60 تصاویر سوء استفاده جنسی از کودکان, پلیس گفت:.

DeVries وارد نیست گناه در روز دوشنبه. او در حال حاضر در حال برگزار شد بدون وثیقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de