مرد پس از دستگیری پلیس می گویند او جعلی coronavirus دکتر توجه و ایجاد وحشت

One, کارولینای جنوبی مرد را به اتهام تلاش برای خارج شدن از این بیماری همه گیر کوروناویروس فرود آمد و او را پشت میله های زندان.

جفری بلند, 31 دستگیر شد پنج شنبه پس از او ارائه کار خود را با دکتر خود, توجه داشته باشید, Spartanburg County Sheriff چاک رایت گفت: در یک کنفرانس خبری.

طولانی مشغول به کار در یک مرکز تماس در استان و گفته خود را نشان داد کارفرما توجه داشته باشید که نسبت به یک بیمارستان VA در اشویل با توجه به آسوشیتد پرس. توجه داشته باشید باعث ویران کردن در مرکز تماس که تعطیل برای به روز بررسی شود. در حال حاضر نیز در بازدید از یک مدرسه و ایجاد هراس از امکان شیوع دارد و به گفته مقامات.

“من نمی دانم دلار تعداد هزینه آن برای ضد عفونی کردن آنها کل کل ساختمان بود اما تعداد زیادی” رایت گفت. “نبود یک صد دلار است. این بیشتر از آن.”

مقامات در بیمارستان طولانی ادعا کرد برای دیدار گفت که او تا به حال شده است وجود دارد در دو هفته گذشته و با توجه به Inman رئیس پلیس کیت تاکر بیمارستان نبود حتی انجام آزمایشات coronavirus در آن زمان است.

بلند شد و به اتهام نقض صلح و جعل.

“به نظر من مانند fella فقط می خواستم دو هفته مرخصی با” رایت گفت. “شما نمی توانید این کار را به مردم است.”

در کارولینای جنوبی وجود داشته است 126 موارد COVID-19 و یک مرگ با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. در ایالات متحده وجود داشته است بیش از 19,000 موارد حدود 150 بهبود و حداقل 227 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>