مرد اعلام کرد پاداش نقدی lakh 25 تومان برای کشتن بیهار سانتی متر Nitish Kumar, بازداشت

بیهار وزیر Nitish کومار. (فایل عکس. PTI)

ذهنی ناپایدار فرد نقطه از یک روستا در Rohtas منطقه بازداشت شده توسط پلیس پنجاب در Ludhiana برای ارسال ویدئو در رسانه های اجتماعی که در آن او اعلام کرد پاداش نقدی برای هر کس کشته بیهار وزیر Nitish کومار.

Siyaram سینگ شو از Dinara ایستگاه پلیس در Rohtas که تسلیم یک شاه پس از این موضوع آورده بود متوجه قبلا در این روز گفت: متهم Dharmendra کومار Pandey متعلق به Toda ایجاد کرد تحت ایستگاه پلیس در منطقه است.

اخبار مرتبط

“در این ویدئو Pandey می تواند شنیده شود اعلام پاداش نقدی lakh 25 تومان برای هر کس حذف وزیر. ما تایید شماره تلفن همراه خود را و جزئیات دیگر که او تا به حال به اشتراک گذاشته شده در ویدیو و محل سکونت خود را ترسیم شد به Ludhiana” شو گفت.

“بر این اساس یک شاه تسلیم شد در اینجا در زیر بخش مربوط IPC و ستاد منطقه مطلع”,” او اضافه شده است.

با توجه به Rohtas سرپرست پلیس Satyaveer سینگ پنجاب پلیس بازگشته است با این پیام که Pandey گرفته شده است به بازداشت و وضعیت روانی بود “پایدار نیست”.

هنوز روشن نیست که چه اتفاقی خواهد البته بیشتر از اقدام پس از آن دشوار خواهد بود به همراه متهم به بیهار در نمایی از سراسر کشور مستند به عنوان بخشی از آن تمام راه آهن و ترافیک هوایی آمده است به توقف سنگ زنی و اکثر متحده مهر و موم شده مرزهای خود را برای جلوگیری از هجوم بیگانگان.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im