West Bengal فرماندار Jagdeep Dhankhar ادعا میکند Mamata نوری-led TMC دولت باید “نشان داده شده است درب” برای “شکست” برای اطمینان اجتماعی فاصله. فایل عکس

West Bengal فرماندار Jagdeep Dhankhar آمده سخت در Mamata نوری-led دولت در دولت وی از سوی مامورین که آن را شکست خورده برای به اجرا درآوردن مستند و اطمینان اجتماعی فاصله در دولت است. خواستار Mamata دولت نشان داده شود درب فرماندار Dhankar حتی رفت و به حد خواستار requistioning مرکزی نیروهای شبه نظامی در دولت برای به اجرا درآوردن مستند.

در یک توییت به اشتراک گذاشته شده در صبح روز چهارشنبه فرماندار به دنبال کمک از مرکزی نیروهای شبه نظامی برای پیاده سازی مستند در دولت است. “مستند پروتکل را به طور کامل اجرا برای دفع coronavirus. پلیس و دولت Mamata بانرجی عدم اثر 100% اجتماعی فاصله و یا مهار جماعت مذهبی نشان داده شود درب” او هنوز توییتی.

اخبار مرتبط

“مستند باید موفق-بررسی مرکزی para نیروهای requisitioning!” فرماندار اضافه شده در همان جیر جیر.

فرماندار واکنش زیر دو مشاوره های صادر شده توسط اتحادیه وزارت امور پرسیدن West Bengal دولت به اطمینان حاصل شود که مستند است به دنبال به طور کامل. شده اند وجود دارد گزارش می دهد که دولت گفته بود نه گرفتن بحران به طور جدی و بدون زرق و برق اتخاذ نگرش در اجرای مستند اقدامات برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

شنبه گذشته اتحادیه خانه وزیر صادر کرده است یک هشدار به Trinamool کنگره گزارش زیر نقض مستند اقدامات است. این MHA نوشته شده بود نامه ای برای دومین بار در کمتر از یک هفته به دولت بیش از نقض اقدامات است.

این MHA گفت که “تدریجی رقت مستند گزارش شده از غرب بنگال با یک افزایش در تعداد از استثنا بودن ارائه شده توسط دولت”. آن گفت که مغازه ها (غیر از موارد ضروری) اجازه داده شده به تابع است و هیچ مقررات در سبزیجات و ماهی و گوسفند بازار که در آن مردم بوده است thronging در نقض کامل اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای.

این Mamata بانرجی دولت صادر کرده است به منظور اجازه می دهد فروش, ماهی, سبزیجات و گوشت گوسفند در طول مستند. شیرین مغازه ها نیز مجاز به کار در دولت است. وجود دارد همچنین گزارش از جمعیت تجمع در اماکن مذهبی در نقض مستقیم مستند هنجارهای. فرماندار هم قبلا گفته بود که هیچ هماهنگی بین دولت و فرمانداری و آن را به حال شده است مطلع از هر گونه اقدامات که دولت گرفته اند ممکن است به جلوگیری از گسترش این بیماری است.

با توجه به اتحادیه های بهداشت و درمان, وزارت اطلاعات, West Bengal گزارش شده 278 رمان coronavirus موارد تا کنون. هفت نفر جان خود را از دست داده اند.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im