مالزی Mahathir تقویت دست در میان آشفتگی های سیاسی

رقیب جناح های سیاسی به رقابت برای پیروزی به نفع با Mahathir Mohamad روز سه شنبه پس از او فرو مالزی به آشفتگی های سیاسی توسط استعفا به عنوان نخست وزیر, تقویت احتمال شوک حرکت را تقویت خواهد کرد و قدرت خود را.

Mahathir که در سال 94 این است که جهان قدیمی ترین رهبر دولت, پایین پا در روز دوشنبه بود اما بلافاصله به عنوان نخست وزیر موقت توسط مالزی king – یک نقش است که حمل تمام قدرت از یک رهبر دائم.

 

این حرکت به طور موثر را شکست و از هم جدا به طور فزاینده ای شکننده و منفور ائتلاف Mahathir شکل گرفته بود با رقیب انور ابراهیم 72 به پیروزی دولت در مبارزه با فساد پلت فرم در سال 2018 است. آن را نیز به طور بالقوه آزاد Mahathir از قبل از انتخابات وعده به دست بیش از کمر به انور قبل از مدت خود را به پایان می رسد در سال 2023. “او آزادی کامل برای تصمیم گیری به عنوان او بخواهد” گفت: ابراهیم Suffian مدیر ناظر انتخابات Merdeka.

در یکی از اولین اقدامات موقت به عنوان رهبر Mahathir منحل کل کابینه اواخر روز دوشنبه باز کردن مذاکرات سیاسی برای تشکیل دولت دیگر. یک مقام رسمی از Mahathir را Bersatu این در حالی است که تلاش برای قرار دادن با هم یک اتحاد گفت: یک گروه از اعضای ارشد ملاقات با Mahathir در روز سه شنبه.

دموکراتیک عمل حزب (DAP) بخشی از یک رقیب پیمان نیز گفت: آن را می خواستم Mahathir در ادامه ، “او کسی است که به احتمال زیاد در آینده نخست وزیر گفت:” دو برابر نفوذ مقعدی, مجلس Ong کیان مینگ.

هر نتیجه مذاکرات ائتلاف را علامت گذاری و در عین حال یکی دیگر از واقعیت سیاست فقط دو سال پس از Mahathir ساخته خیره کننده سیاسی باز گشت به سرنگونی رهبر سابق Najib Razak و پایین آوردن حزب بود که حکومت برای شش دهه و که او تا به حال یک بار منجر شده است.

Mahathir سابق دکتر اعتبار با تبدیل مالزی به یک کشور صنعتی از یک روستایی و کشاورزی مرداب زمانی که او قبلا به عنوان نخست وزیر و از سال 1981 به بازنشستگی خود را در سال 2003. “فقط یک روز دیگر در دفتر” Mahathir گفت: در یک پست در حساب رسمی توییتر بود که همراه با یک سری از عکس های او را در خواندن از طریق کاغذ بازی در نخست وزیران میز.

مصاحبه با شاه

تحت مالزی قانون اساسی هر نماینده مجلس که فرمان می توانید یک اکثریت در مجلس می تواند خطر ادعای تشکیل دولت است که پس از آن باید تایید شده توسط king.

کاخ پادشاه گفت: “آیا برگزاری مصاحبه های فردی با تمام 222 انتخاب اعضای این مجلس در روز سه شنبه و چهارشنبه برای ارزیابی شد که به احتمال زیاد به موفقیت است. “برای مالزیایی ها تروما از عدم قطعیت است که سخت به غلو” طرفدار استقرار New Straits Times روزنامه نوشت: در سرمقاله.

بحران سیاسی در خصوص زمان بد برای اقتصاد مالزی پس از رشد کاهش یافت و به یک دهه پایین در سه ماهه پایانی سال گذشته است. Mahathir برنامه ریزی شده بود برای اعلام یک بسته محرک اقتصادی برای مقابله با شیوع کروناویروس در روز پنج شنبه.

مالزی بازار سهام بهبود اندکی در روز سه شنبه پس از سقوط به هشت سال اخیر در روز دوشنبه در حالی که این ارز نیز افزایش یافت و پس از برخورد نزدیک شش ماه اخیر.

Mahathir و انور تشکیل Pakatan Harapan ائتلاف به شکست UMNO حزب و آن Barisan Nasional داد در سال 2018 است. انور بود Mahathir معاون نخست وزیر در زمانی که او دستگیر شد و در زندان در اواخر 1990s برای لواط و فساد اتهامات که انور و هواداران خود را حفظ بودند و با هدف پایان دادن به فعالیت سیاسی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>