مالزی Mahathir از دست می دهد PM نژاد, رسوایی گرفتار حزب بازده

مالزی Mahathir محمد از دست داد جنگ قدرت در روز شنبه با کمی شناخته شده سابق وزیر کشور به این کشور را به عنوان نخست وزیر در یک شوک پیچ و تاب است که بازگشت یک رسوایی-گرفتار حزب به قدرت است.

Muhyiddin یاسین خواهد بود سوگند در روز یکشنبه سلطنتی مقامات گفت: پس از یک هفته از آشفتگی که به دنبال سقوط یک اصلاح طلب در دولت و Mahathir استعفای به عنوان نخست وزیر.

“روند برای تعیین نخست وزیر نمی تواند به تاخیر افتاد چرا که کشور نیاز به یک دولت برای رفاه مردم و ملت” کاخ بیانیه ای گفت:.

پادشاه منصوب برتر

پادشاه منصوب برتر و رقیب نامزد کرده بود در این هفته بوده است به دنبال نشان دادن آنها فرمان حمایت اکثریت از نمایندگان مجلس و همچنین پایان دادن به نخست وزیری از Mahathir در 94 جهان قدیمی ترین رهبر به این معنی که وجود خواهد داشت کمی امید خود را تعیین جانشین انور ابراهیم تبدیل شدن به نخست وزیر.

Muhyiddin ائتلاف تحت سلطه توسط چند قومی کشور با اکثریت مسلمان و شامل ایالات مالزی سازمان ملی (UMNO), رسوایی-گرفتار حزب خوار سابق رهبر Najib Razak. UMNO بود lynchpin طولانی-ائتلاف حاکم را سرنگون کرد از قدرت در برگزاری انتخابات در سال 2018 در میان اتهامات نجیب و همدستان او غارت صندوق 1MDB.

Muhyiddin سابق Mahathir متحد تا به حال نیروهای با UMNO در تلاش برای برنده شدن در قدرت است. ائتلاف او همچنین شامل یک تندرو مسلمان حزب است که فشار برای قوانین اسلامی. بحران کنونی از زمانی شروع شد که Mahathir و انور حاکم “پیمان امیدی” داد که با هجوم به یک پیروزی تاریخی دو سال پیش در برابر نجیب دولت سقوط یک هفته پیش.

یک گروه از ائتلاف حاکم قانونگذاران به حال نیروهای با احزاب مخالف در تلاش برای تشکیل یک دولت جدید بدون انور و توقف او را از تبدیل شدن به نخست وزیر. پس از این تلاش شکست خورده Mahathir و انور راه اندازی رقیب مناقصه را به نفع قدرت احیای یک رقابت است که به شکل سیاست برای بیش از دو دهه در کشور جنوب شرق آسیا.

به سرعت به پشتیبانی

اما به عنوان Muhyiddin پیشنهاد به سرعت به حمایت و مشخص شد که او می تواند رسیدن به قدرت با UMNO, Mahathir و انور انجام یک volte-face پیوست و نیروهای دوباره در روز شنبه. باقی مانده احزاب از “پیمان امیدی” اتحاد انداخت حمایت خود را پشت Mahathir برای تبدیل شدن به نخست وزیر در حال امیدوار است که او می تواند متوقف شود Muhyiddin.

این “پیمان امیدی” یک ragtag گروه از گروه های مخالف که شامل یک حزب تحت سلطه این کشور چینی قومی اقلیت انور مردم حزب عدالت و Mahathir را مالایی-تحت سلطه لباس بود و مضطرب از شروع. Mahathir تا به حال متعهد به سرانجام دست به نخست وزیری به انور اما بسیاری از آنها تردید او می خواست به قدرت را به رقیب و جناح های رقیب به دنبال فشار انور ،

Muhyiddin, 72, یک عضو UMNO برای دهه های بسیاری برگزار شد و یک رشته از ارشد پست. او معاون نخست وزیر در Najib دولت اما نجیب اخراج او و پس از او ابراز انتقاد از 1MDB رسوایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>