مالزی PM Mahathir می فرستد استعفای نامه ای به پادشاه

نخست وزیر Mahathir Mohamad ارسال نامه استعفای خود به مالزی را به پادشاه دفتر کار خود در روز دوشنبه گفت: در میان صحبت از تشکیل یک جدید ائتلاف حاکم.

سرنوشت مالزی ائتلاف حاکم شده بود در شک بعد از سورپرایز های آخر هفته مذاکرات بین آن و گروه های مخالف تشکیل یک دولت جدید که رد Mahathir را مسح جانشین انور ابراهیم. “در این نامه فرستاده شده به او رویال حضرت پادشاه در 1 ساعت” Mahathir دفتر در بیانیه ای گفت.

آن را بلافاصله روشن نیست اگر Mahathir می تواند به شکل دیگر دولت با حمایت از احزاب دیگر اما حزب خود Bersatu نیز ترک ائتلاف حاکم آن رئیس جمهور مالزی خانه وزیر Muhyiddin یاسین گفت: در Facebook.

روز یکشنبه انور را متهم کرده بود که Mahathir حزب و “خائن” در حزب خود او توطئه برای تشکیل یک دولت جدید با ایالات مالزی سازمان ملی (UMNO) سابق حزب حاکم سرنگون در سال 2018 در میان پیوند اتهامات.

منابع گفت: Mahathir حزب و یک جناح در انور را ملاقات مقامات از UMNO و حزب اسلامگرای پاس در تلاش برای تشکیل یک ائتلاف جدید و احتمالا بازگشت Mahathir به خدمت کردن کامل یک دوره پنج ساله به عنوان نخست وزیر.

آشفتگی در میان نگرانی در مورد گسترش coronavirus بود spooked سرمایه گذاران رانندگی در کوالا لامپور معیار به 10 سال اخیر در حالی که ارز ringgit تضعیف 0.7% برای تقریبا شش ماه اخیر آن بیشترین کاهش در بیش از سه سال است.

این کشمکش بین رقبای قدیمی Mahathir و 94 و انور, 72, دارای شکل, مالزی, سیاست برای چندین دهه تنش و پافشاری کرده است با وجود اتحاد خود را به نفع خود 2018 انتخابات بر اساس یک قول می دهم که Mahathir خواهد یک روز صرفنظر کردن از قدرت به انور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>