قوی اکثریت راست متمایل مستقل و جوان رای دهندگان خواهد بود به احتمال زیاد برای رای دادن به نامزدهای جمهوری خواه را که ایمان به تغییر آب و هوا و به دنبال آدرس آن را از طریق سیاست های جدید رای گیری می گوید.

علاوه بر این بیش از نیمی از جوانان راست متمایل رای دهندگان گفت: تغییر آب و هوا خواهد نوسان رای خود این چرخه انتخابات و حتی بیش از 77 درصد می گویند این موضوع برای آنها مهم است. به واشنگتن آزما داده شد برای اولین بار نگاهی به نتایج حاصل از نظرسنجی از 1000 رای دهندگان با سن کمتر از 35.

برای آمریکا حفاظت از ائتلاف این گروه از محافظه کاران جوان به دنبال جلوگیری از تغییر آب و هوا که به سفارش نظرسنجی شماره ثابت وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را برای قانونگذاران جمهوری خواه در عرصه سیاست که به طور سنتی شده توسط دموکرات ها ،

و آنها می گویند آن را افزایش ریسک برای آمریکا به عنوان کار می کنند به قرار دادن با هم و ترویج مجموعه خود را از سیاست های آب و هوا در این سال در یک پیشنهاد به ارائه منسجم رویکرد محافظه کارانه به آدرس گرمایش جهانی.

“اوباما در حال از دست دادن رای دهندگان مستقل و افراد جوان در این موضوع است. آنها در حال حاضر می دانستند که گفت:” Benji که حامی رئیس جمهور آمریکا حفاظت ائتلاف. “این رای گیری ویترین آنها در حال از دست دادن پایه در مورد این موضوع بیش از حد.”

حامی و تیم او می گویند که نتایج نظر سنجی نشان می دهد بسیاری از افراد جوان که مراقبت عمیقا در مورد تغییر آب و هوا لزوما به حزب دموکرات و یا حتی بیشتر از سیاست های لیبرال نزدیک به پرداختن به این موضوع مانند سبز جدید توافق فراگیر آب و هوا برنامه ریزی تبلیغ توسط مترقی نیویورک کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز.

برای مثال 87 درصد از آرای رای دهندگان موافقت کرد که ایالات متحده در سیاست های آب و هوا باید هر دو کاهش جهانی انتشار گازهای گلخانه ای و افزایش رفاه اقتصادی. در این رای گیری یافت می شود در حدود یک سوم از پاسخ دهندگان در سراسر طیف سیاسی حتی در سمت چپ متمایل جوان رای دهندگان هنوز هم مطمئن نیستید در مورد سبز معامله جدید است.

حامی به یاد می آورد یک تجربه او در تگزاس صحبت مرحله با تغییرات آب و هوایی فعال وجود دارد. او گفت: جمعیت تنها دلیل او حمایت سبز قرارداد جدید بود چرا که او نمی دانم از دیگر سیاست جامع است که خطاب این موضوع را به او گفت.

“این بود که واقعا هشداری بزرگ برای من” حامی گفت. “این باور است که تغییر آب و هوا است که ذاتا چپ گرا چیزی روند به سوی سوسیالیسم — این یک روند است. این گریه برای کمک در این موضوع است. طرف ما انجام داده است و نه به اندازه کافی خوب است.”

آمریکا حفاظت ائتلاف هر چند آماده است تا به اعضای حزب جمهوری خواه سخت عشق اگر آنها نیاز به. چرا که آنها را ببینید جمهوریخواه آب و هوا استراتژی خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی است به رول کردن بعد از این سال به عنوان یک فرصت و نه فقط انتخاب کنید تا جوان مستقل رای دهندگان بلکه حیاتی برای حفظ و حمایت از جوان محافظه کاران و حتی یک شانس برای جذب برخی از سمت چپ متمایل جوان رای دهندگان.

با توجه به نظرسنجی بیش از نیمی از مستقل (55%) متوسط (64%) و حتی چپ متمایل (53%) در مدارس در نظر گرفتن رای دادن به یک نامزد جمهوری خواه که در اتخاذ سیاست های خود را به آدرس تغییر آب و هوا.

این بدان معناست که عضله پشت سیاست های آب و هوا مک کارتی و دیگر قانونگذاران جمهوریخواه کنگره در حال ارائه است فقط به عنوان مهم به عنوان داشتن یک موجز پیام برای ترویج آنها.

“شما می بینید که در سبز جدید مقابله اعداد” گفت: Quill رابینسون دولت مدیر امور برای آمریکا حفاظت ائتلاف. حتی اگر Ocasio-کورتز و متحدان او باید یک کار خوب انجام داده نام تجاری خود را طرح بسیاری از رای دهندگان هنوز هم مطمئن نیستید که آیا آنها از آن حمایت او اشاره کرد.

“که سیگنال به من که جمهوریخواهان باید بسیار هوشمند در مورد نام تجاری این و آن فروش و برقراری ارتباط موثر, چرا برنامه های خود را برای پرداختن به تغییرات آب و هوا” بهترین راه حل مناسب برای رسیدگی به این موضوع رابینسون گفت.

که شامل “تماس بیل با بیل کندن,” او گفت:. “آن را به تغییر آب و هوا. این اتفاق می افتد. آن را واقعی است.”

رابینسون افزود جمهوری خواهان’ پیام باید مثبت “بلکه تهاجمی” در شرایط از آنچه که سیاست های خود را می توانید انجام.

این نظرسنجی همچنین نشان داد نزدیک به دو سوم (61 درصد) از جوانان رای دهندگان نگرانی در مورد تغییر آب و هوا را افزایش می دهد آنها به عنوان مسن تر.

“این مسئله ای است که برای رفتن به چوب با مردم” گفت: Bethany Bowra و ارتباطات و مدیر برای آمریکا حفاظت ائتلاف. “اگر جمهوری خواهان می خواهند به تعامل با نسل آینده و حفظ آنها ما هیچ چاره ای اما به این آدرس در حال حاضر.”

این رای گیری شرکت Savanta انجام این بررسی که میرسد از 1000 رای دهندگان با سن کمتر از 35 تقسیم به طور مساوی بین زنان و مردان است.

نیمی از کسانی که در نظرسنجی بودند سن 18 تا 24 و نیم شد سن 25 تا 35 و پاسخ دهندگان به طول انجامید طیف وسیعی از مکان های جغرافیایی و سیاسی گرایش — هر چند بیش از نیمی از افراد مورد بررسی به عنوان هر دو حزب جمهوری خواه و یا مستقل. این نظرسنجی دارای یک حاشیه خطا از +/- 3%.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im