اکثر مردم نمی خواهد رای برای یک سوسیالیست به رئیس جمهور ایالات متحده بر اساس یک نظرسنجی جدید.

این نظرسنجی که انجام شد توسط گالوپ منتشر شده در روز سه شنبه نشان داد که 45 درصد از پاسخ دهندگان را پشتیبانی سوسیالیستی برای رئیس جمهور یک قطره از 2015 که 47 درصد گفت: آنها خواهد بود. پنجاه و سه درصد از پاسخ دهندگان گفتند که برای رای دادن به یک نامزد سوسیالیست.

در حالی که اکثر مستقل بودند و نه حمایت از یک رئیس جمهور سوسیالیست روشن اکثریت دموکرات 76 درصد گفت: آنها می توانند پشت یک سوسیالیست. فقط 17 درصد از جمهوری خواهان گفت: همان.

سوال این بود که نه به طور مستقیم به هر نامزد هر چند سناتور. برنی ساندرز تنها دموکرات در حال اجرا برای رئیس جمهور که خود را شناسایی به عنوان یک سوسیالیست دموکراتیک. ساندرز در آغوش سوسیالیستی برچسب نگران برخی از دموکرات ها. طول اولیه حزب بحث در شب جمعه ctq و جو بایدن هم گفت که چیدن یک سوسیالیست به عنوان نامزد آنها را وحشت زده.

“برنی و من هم کار تمام وقت” Klobuchar گفت. “اما من فکر می کنم ما در حال رفتن به قادر به تقسیم تقسیم قوا و من فکر می کنم ما نیاز به کسی که به سر این بلیط که در واقع به ارمغان می آورد مردم با او به جای تنه زدن آنها.”

این نظرسنجی همچنین نشان داد که 98 درصد از پاسخ دهندگان می تواند حمایت از یک رئیس جمهور سیاه 95 درصد می تواند در حمایت از رئیس جمهور کاتولیک و 94 درصد می تواند پشتیبانی یک ساله اسپانیایی نامزد 93% می تواند حمایت از یک یهودی رئیس جمهور و 93% می تواند در حمایت از یک زن رئیس جمهور.

حاشیه پشتیبانی محدود برای شخصی دیگر صفات. فقط 60 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که حمایت از یک ملحد رئیس جمهور بود که کمتر از 66 درصد کسانی که به حمایت از یک مسلمان برای ریاست جمهوری. سن به نظر نمی رسد به یک عامل برای بسیاری از رای دهندگان با 69 درصد گفت: آنها به حمایت از رئیس جمهور بیش از 70 سال و 70 درصد گفت: آنها به حمایت از رئیس جمهور زیر 40.

این نظرسنجی که انجام شد از Jan. 16 Jan. 29 شامل پاسخ از یک نمونه تصادفی از 1,033 ساکن در تمام 50 ایالت و واشنگتن حاشیه خطا بود 4%.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im