اکثر مصرف کنندگان هند ممکن است تغییر به خرید آنلاین در 9 ماه: بررسی

indian consumers, online shopping, shopping behaviour,nationwide lockdown, retail stores,latest news on coroanvirius outbreakاین نظرسنجی همچنین نشان داد که 75 درصد مصرف کنندگان هند بسیار خوش بینانه در مورد بهبود در 6 ماه آینده نسبت به 48 درصد از مصرف کنندگان در سراسر جهان

Coronavirus شیوع و پس از آن مستند در کشور منجر به یک تغییر عمده در خرید رفتار مردم می گوید یک نظرسنجی پیش بینی مصرف کنندگان اشتها برای خرید آنلاین افزایش به 64 درصد از 46 درصد بیش از 6-9 ماه آینده.

با توجه به بررسی گزارش منتشر شده توسط این شرکت Capgemini با مستند اقدامات در محل در سراسر هند شده است وجود دارد افزایش در استفاده از کانال های آنلاین و این روند ادامه خواهد داد و حتی پس از مستند برداشته شده است.

اخبار مرتبط

بررسی های انجام شده در دو هفته اول ماه مارس بیشتر گفت: “بیش از 46 درصد از مصرف کنندگان به فروشگاه فیزیکی در فروشگاه های خرده فروشی در مقایسه با 59 درصد که خرید فیزیکی در فروشگاه های خرده فروشی قبل از همه گیر. 72 درصد از مصرف کنندگان را برای خرید ترجیح می دهند از خرده فروشان است که ارائه خواهد شد تضمین تحویل و همچنین اطمینان از جبران خسارت برای آینده لغو و در کنار 6-9 ماه.”

اکثر مصرف کنندگان آن گفت: می خواهم شیوه های اتخاذ شده توسط پیشرو تجارت الکترونیکی شرکت. حدود 74 درصد مصرف کنندگان هند مورد بررسی گفت: آنها ترجیح می دهند به خرید از خرده فروشان ارائه تحویل در زمان بندی انعطاف پذیر در آینده 6-9 ماه و 89 درصد مشتریان ؟ گفت: آنها را محتاط تر در مورد مسائل مربوط به بهداشت و ایمنی پست COVID-19 بیماری همه گیر.

پست coronavirus بحران 78 درصد از مصرف کنندگان گفت: آنها ترجیح می دهند برای افزایش استفاده از دیجیتال پرداخت پیش رفتن. حدود 65 درصد از مصرف کنندگان در این نظرسنجی گفتند که افزایش خرید مواد غذایی و لوازم خانگی در طول دوره بعد از 6-9 ماه.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که 75 درصد مصرف کنندگان هند بسیار خوش بینانه در مورد بهبود در 6 ماه آینده نسبت به 48 درصد از مصرف کنندگان در سراسر جهان

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *