سرزمین اصلی چین می بیند افزایش جدید کروناویروس موارد

سرزمین اصلی چین در گزارش جدید 30 coronavirus موارد در روز شنبه از 19 یک روز قبل از آن به عنوان تعدادی از موارد مربوط به مسافران از خارج از کشور و همچنین به عنوان محلی انتقال, افزایش, برجسته, مشکل در مهر از وقوع.

ملی کمیسیون بهداشت گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه که 25 از آخرین موارد درگیر افرادی که تا به حال وارد شده از خارج از کشور در مقایسه با 18 چنین مواردی یک روز پیش از آن. پنج جدید محلی مقاربتی نیز گزارش شده است در روز شنبه در سواحل جنوبی استان گوانگ دونگ از یک روز پیش از آن.

سرزمین اصلی در حال حاضر گزارش شده و در مجموع 81,669 موارد در حالی که شمار کشته شدگان افزایش یافته است سه تا 3,329.

اگر روزانه عفونت را به طور چشمگیری کاهش یافته از ارتفاع اپیدمی در ماه فوریه زمانی که صدها مورد جدید گزارش شده روزانه پکن باقی مانده است قادر به به طور کامل متوقف جدید عفونت با وجود اعمال برخی از مهمترین اقدامات شدید برای جلوگیری از این ویروس گسترش یافته است.

به اصطلاح وارداتی موارد و بدون علامت بیمارانی که به ویروس و می توانید آن را به دیگران اما نشان می دهد هیچ نشانه ای تبدیل شده اند در میان چین ارشد نگرانی در هفته های اخیر. این کشور دارای بسته کردن مرزهای خود به تقریبا همه خارجی ها به عنوان ویروس در سطح جهان گسترش هر چند بسیاری از وارداتی موارد شامل اتباع چینی از بازگشت از خارج از کشور.

دولت مرکزی نیز تحت فشار قرار دادند تا مقامات محلی برای شناسایی و جداسازی این بیماران بدون علامت. کمیسیون بهداشت و درمان گفت: 47 جدید بدون علامت موارد گزارش شده در سرزمین اصلی در روز شنبه در مقایسه با 64 روز پیش از آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im