مین مجلس متهم به نقض قانون انتخابات در ظاهر در رای گیری محل

During مین اولیه انتخابات سارا Gideon که موفق به کسب نامزدی حزب دموکرات را برای آمریکا بود دیده توزیع کمپین علائم در یک مکان سنجی شده است و متهم به نقض دولت قانون انتخابات در این فرآیند است.

Jason وحشی, مدیر اجرایی مین حزب جمهوریخواه نوشته شده یک ویدیو در Facebook نشان داد که گیدئون کمک به توزیع حیاط علائم در پرسک آیل بگوئید. توزیع کمپین ادبیات در 250 پا را از حوزه های رأی گیری در روز انتخابات نقض مین انتخابات بیافزایند.

آن نیست gideon’s تنها آشکار قدم اشتباه در مبارزه برای سرنگون کردن جمهوری خواه وزیر بهداشت ، سوزان کالینز. تام Steyer کالیفرنیا میلیاردر که در رقابت دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه اجرا شده است بیش از حداکثر مجاز کمک به Gideon انتخاباتی نزدیک به $17,000 سیاسی گزارش شده است.

یکی دیگر از شکایت علیه Gideon ادعا نامناسب مالی مبارزات انتخاباتی, شیوه های ثبت شده در ماه ژانویه با مین کمیسیون دولتی اخلاق و شیوه انتخابات. آن را اظهار داشت که گیدئون رهبری تایید شده موفق به افشای هزینه های حداقل نیم دوجین Facebook کمپین های تبلیغاتی زد که درست قبل از انتخابات 2018.

در یک اقدام جداگانه در ماه اکتبر گذشته اخلاق در کمیسیون رای 3-0 به تحمیل 500 دلار جریمه در برابر یک عمل سیاسی کمیته یک بار اجرا شده توسط گیدئون.

در مسابقه در برابر کالینز, Gideon دارای پشتیبانی از دموکراتیک بال سنا و همچنین در خارج از گروه های سیاسی. حدود 23 میلیون دلار مطرح شده است از ساکنان مین ملی و دموکراتیک همکاران نیویورک تایمز گزارش داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر