پست الکترونیکی-در برگه های رای به دست آوردن پشتیبانی در coronavirus بحران اما سوال معطل

مقامات منتخب در حال تقاضاهای مصرانه برای بیشتر مردم قادر به رای دادن از طریق پست با عنوان رمان coronavirus شیوع بافندگی بیش از سقوط مبارزه بین رئیس جمهور تهمت و presumptive 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن.

این هفته در آخرین لحظه حرکت توسط مقامات اوهایو به تعطیل دولت اولیه انتخابات به منظور جلوگیری از گسترش COVID-19 باعث سردرگمی موقت. اما آن را نیز وادار به تماس برای پذیرش گسترده از پست الکترونیکی-در رای گیری اقدامات برای بقیه اولیه تقویم — و انتخابات عمومی ،

اوهایو پیوست گرجستان کنتاکی و لوئیزیانا در هل دادن به عقب خود را در مسابقات به دلیل coronavirus دنبال کرد و بعد کانکتیکات و مریلند اعلام مربوطه خود را به تاخیر می اندازد. خود را مستقل تصمیم گیری شد و بر اساس طیف وسیعی از عوامل از جمله کاخ سفید و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری پیشنهاد برای جلوگیری از زیادی جمعیت و این واقعیت است که بسیاری از نظرسنجی کارگران مسن تر هستند در حال سقوط در بزرگترین در گروه در معرض خطر ابتال به این بیماری تنفسی است.

بحران سلامت قرار داده بایدن و برنی ساندرز در یک موقعیت بی دست و پا, کمپین بدون اصرار حامیان آنها را به رای sidestepping سوال در مورد اینکه آیا انتخابات باید حتی ادامه دهید. این جفت ارز در حال حاضر در یک الگوی برگزاری به عنوان کشور با تمرکز بر بیماری همه گیر.

کمیته ملی حزب دموکرات رئیس تام پرز این است التماس محلی و مقامات دولتی با آینده مسابقات به تعادل خوب بودن با حق رای از طریق مکانیسم هایی مانند پست الکترونیکی-در برگه های رای به طوری که هیچ خطر وجود دارد از ماه نوامبر به تعویق انداختن انتخابات و یا داشتن قانونگذاران ایالتی تعیین ریاست جمهوری انتخاب کنندگان بدون ورودی از موکلین خود.

“ایالات متحده با استفاده از رای گیری الکترونیکی باید فعالانه پست الکترونیکی رای گیری برای رای دهندگان ثبت شده که در آن امکان پذیر است و باید شمارش تمام آرا به عنوان طولانی به عنوان آنها هستند شهریور با تاریخ اولیه. ابزارهای اضافی شامل هیچ بهانه ای رای گیری غایب به موجب آن یک رای دهندگان هم می تواند رها کردن یک رای گیری در مکان های مناسب و یا رها کردن آن را در پست الکترونیکی. و که در آن فرد رای گیری هنوز هم می تواند محل تحت سلامت عمومی دستورالعمل متحده باید گسترش روز و ساعت اولیه رای گیری برای کاهش خطوط,” او گفت:.

هنوز برای اقدام سریع رخ می دهد, فدرال تلاش مورد نیاز است.

سنسور. ctq از ایالت مینه سوتا و Ron Wyden اورگان هر دو حزب دموکرات معرفی یک لایحه این هفته به نام فاجعه طبیعی و اورژانس رای گیری عمل می کنند. اگر گذشته خود را بسته خواهد قیمومیت که رای دهندگان دسترسی به 20 روز از اوایل شخص رای گیری و هیچ بهانه ای رای گیری غایب از طریق پست این چرخه reimbursing ایالات و استان ها برای هزینه کردن تغییرات. قیمت برآورد شده برای تگ $1 میلیارد.

یک سخنگوی Wyden گفت: واشنگتن آزما او آگاه از هر گونه مخالفت با اقدامات است. اما با دموکرات ها در سنا در اقلیت نه او و نه Klobuchar هر گونه قدرت به زور رای در روز رای خود را توسط پست الکترونیکی پیشنهاد.

ایالات متحده رای بنیاد رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت سوزان Dzieduszycka-Suinat تایید طرح گفت: 33 متحده در حال حاضر اجازه می دهد رای دهندگان به درخواست رای گیری از طریق پست و بدون دلیل. هفده متحده و پنج سرزمین نمی مانند نیویورک و تگزاس که در خانه به برخی از کشور, پرجمعیت ترین شهرها آمده است.

“همه این فرآیندها و روش ها به خوبی تست شده و به طور گسترده استفاده می شود در تعدادی از کشورهای در حال حاضر. چیزی است که اختراع برای این قانون. این فقط یک سوال از گسترش آن” Dzieduszycka-Suinat گفت. “من احساس دل و روده است که تمام این موانع یک ماه پیش را ذوب خواهد شد. این غیر ممکن است به انکار امن رای گیری برای رای دهندگان است.”

این لایحه شده است ستایش برجسته دموکراتیک وکیل مارک الیاس زیرا حاوی مقررات پرداختن به خود را در “چهار ستون” از جمله رایگان و یا پیش پرداخت هزینه و اطمینان از اینکه برگه های رای شهریور یا قبل از روز انتخابات در حال شمارش و همچنین اصلاح امضای “مطابق با قانون” در حمایت از رای دهندگان و اجازه سازمان های جامعه برای کمک به جمع آوری و مهر و موم شده تحویل برگه های رای.

هر چند حمایت برخی مانند دانشگاه کالیفرنیا در ارواین که ریک Hasen و مرکز برای انتخابات نوآوری و تحقیقات دیوید بکر هشدار داد از مشکلات بالقوه مانند عظیم لجستیکی و اداری انجام از تهیه تجهیزات آموزشی کارگران, گزارش و نتایج در یک مقدار کوتاه از زمان. آنها پیش بینی تغییر در رای دهندگان با توجه به ترجیحات مختلف جمعیتی. افراد مسن برای مثال, مثل, مصاحبه, برگه های رای توسط ایمیل در حالی که اقلیت رای دهندگان تمایل به شرکت در انتخابات در فرد آنها گفت. برای مقابله با محرومیت تهدید آنها هر دو معتقدند سنتی مراکز رای گیری هنوز هم نیاز به یک گزینه است.

پپرداین دانشگاه پیت پترسون گفت: واشنگتن آزما خود را نگرانی اصلی بود دقیق رای دهندگان رول.

“پستی از VBM آراء به بد ‘لیست’ درب باز می شود به هر دو هزینه های بالا (چاپ/پستی هزینه ارسال برگه های رای به بد آدرس) و احتمالا تقلب به عنوان برگه های رای می تواند ‘برداشت’ (هنوز هم غیر قانونی در بسیاری از ایالت) و فرستاده شده,” او نوشت: در یک ایمیل. “البته همه ما, متحده باید ‘پاک’ رای دهندگان رول اما ما در federalist سیستم ما یک تنوع از رای دهندگان رول نگهداری.”

او افزود که ممکن است در قانون اساسی معضل است.

“این خواهد بود قابل توجه federalization از قوانین ما در اطراف انتخابات و من کاملا مطمئن شوید که وجود دارد نمی تواند یک قانون اساسی چالش به آن را — اگر نه در این سال پس از این بحران فروکش کرده است,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>