Mahashivratri 2020, mahashivratri 2020 dateیک جانبازان لباس پوشیدن و به عنوان هندو خدا شیوا شرکت در صفوف در آستانه Shivratri جشنواره در جامو. (عکس از آسوشیتدپرس)

Mahashivratri 2020: جشنواره Mahashivratri که برگزار خواهد شد در این سال در تاریخ 21 فوریه یعنی دوشنبه یکی از مهم ترین جشنواره برای جانبازان لرد شیوا است. جانبازان علامت جشنواره با رعایت دقیق و سریع و گاهی اوقات حتی نوشیدن یک قطره آب, ارائه, نماز در Shivalinga و برگزاری Pujas. برخی از سرسخت جانبازان نیز بیدار ماندن در طول شب. بسیاری بر این باورند که داشتن یک سریع در این روز با نهایت صداقت خواهد رسیدن مکشایی.

تاریخ این جشنواره متفاوت در سراسر مناطق. در حالی که برخی بر این باورند که Mahashivratri شب هنگامی که پروردگار شیوا انجام ‘Tandava’, رقص خود را از ایجاد حفاظت و انحلال برخی دیگر بر این باورند که Mahashivratri علامت آن روز که خداوند شیوا و الهه پارواتی ازدواج کردم. برخی از افسانه ها نیز بر این باورند که زمانی که الهه پارواتی خواسته پروردگار شیوا در مورد پیروان او مراسم که او را خوشحال ترین, خداوند گفت که این مراسم انجام شده در 14 بعد از دو هفته در Phalgun ماه او را خوشحال. این زمانی است که Mahashivratri جشن گرفته است.

اخبار مرتبط

در اینجا برخی از آرزوها, پیام, و نقل است که شما می توانید ارسال به خانواده و دوستان خود را به مناسبت Mahashivratri.

  • ممکن است این موارد کمک به شما در رسیدن به موفقیت و یاد شما را از توانایی های خود را. خوشحال Mahashivaratri به شما!
  • ممکن است این Shivratri آوردن نعمت به شما و خانواده خود را. ممکن است خداوند Shivji برکت شما با همه چیزهای خوب. خوشحال Mahashivratri 2020!
  • ممکن است تمام نماز خود را اعطا می شود توسط شیوا! برای تو و خانواده خود را بسیار خوشحال Mahashivratri!
  • مایل است که خداوند Shivji… پر از خانه خود را با… رفاه و ثروت… بهترین آرزوها را در ماها Shivratri
  • این Shivratri ممکن است پروردگار شیوا دوش نعمت خود را بر همه شما و شادی بر هر یک از اعضای خانواده خود را. آرزوی همه شما بسیار خوشحال Mahashivratri.
  • ممکن است این صبح را به یک تغییر مثبت در زندگی خود را. جشن روز با از خود گذشتگی. خوشحال Mahashivratri به شما.
  • ممکن است پروردگار شیوا پاسخ تمام مال و نعمت خود را ممکن است همیشه با شما باشد. خوشحال ماها Shivratri به شما!
  • جشن Mahashivratri این جشنواره از لرد شیوا گسترش پیام صداقت و عشق از طریق این جهان در این روز زمانی که لرد شیوا فرود بر روی زمین به کشتن بدی.
  • ممکن است تمام نماز خود را اعطا می شود توسط Bhagwaan شیوا! برای شما شاد ماها Shivratri 2020!
  • یک روز که مثبت برنده بیش از منفی! هار هار Mahadeva شاد Mahashivratri 2020!

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ثبت نام هات بیت