مهاراسترا خودروهای حامل سیلندرهای اکسیژن، تانک ها را تحت ‘رده اضطراری’ قرار می دهد

آشیش کومار سینگ، وزیر ارشد اضافی شامگاه دوشنبه در یک بیانیه رسانه ای گفت دولت مهاراشترا تصمیم گرفته است که خودروهای حامل مخازن اکسیژن و سیلندرها در رده اضطراری قرار گیرند و آژیر ها نصب شوند.

او در یک نشست مشترک آنلاین با وزیر ارشد، کمیساریای بخش و گردآورندگان دولت برای بررسی آماده سازی های کاوید شرکت می کرد. سینگ گفت رده اضطراری برای خودروها اجازه حمل و نقل بدون مانع سیلندرها به بیمارستان ها را خواهد داد.

پرادیپ ویاس، وزیر بهداشت ایالت نیز که به این مناسبت صحبت می کرد، گفت که در حال حاضر دولت ۱۰۰۰ تُن اکسیژن تولید می کند اما نیاز بسیار بیشتر است و ممکن است بیشتر افزایش یابد.

برای کمک به دولت منطقه ردیابی تقاضا برای تامین اکسیژن، یک اتاق کنترل در سطح دولت راه اندازی شده است. استفاده دقیق از اکسیژن باید روزانه حسابرسی شود و از زباله ها اجتناب شود.

با شروع افزایش تعداد بیماران کوید در ماه سپتامبر، دولت ایالتی با دستوری آن را برای شرکت هایی که اکسیژن را در مهاراشترا تأمین می کردند اجباری کرد تا ۸۰ درصد از تولید خود را برای استفاده پزشکی و بقیه برای استفاده صنعتی رزرو کنند. دستور تا دسامبر در حال اجرا است.

با استفاده از مفاد قانون کنترل بیماری های عفونی و قانون مدیریت بلایا این دستور صادر شد. صنایع فولاد، شیشه، سرامیک، پالپ و کاغذسازی از مصرف کنندگان بزرگ اکسیژن هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>