ماهاراشترا دولت هدف گسترش طرح به درپوش هزینه های درمان در بیمارستان های خصوصی تا نوامبر: گزارش

این ماهاراشترا دولت ممکن است در نظر گرفتن گسترش طرح خود را به کلاه بیمارستان خصوصی هزینه برای Covid و غیر Covid درمان برای سه ماه با توجه به گزارش.

دولت است که خانههای گلی خالی گسترش طرح خود را به کلاه و هزینه بیمارستان های خصوصی تا نوامبر پایان بار از هند گزارش شده است.

این ماهاراشترا دولت در ماه مه اعلام کرده بود سه اسلب در هر روز هزینه های درمان Covid-19 بيمار در خصوصی و خیریه و بیمارستان ها. آن را نیز تنظیم نرخ گرفته و کنترل 80 درصد از عملیاتی ظرفیت تخت در این بیمارستان است. طرح منقضی می شود در اوت 31.

دولت ممکن است گسترش این طرح با توجه به افزایش Covid-19 عفونت منجر به کمبود تخت در بیمارستان های دولتی.

بیمارستان در بمبئی و پونا به خصوص در مواجهه با مشکلات در تخصیص تخت طبق گزارش. بمبئی دارای بیشترین تعداد از موارد در دولت است.

دولت وزیر بهداشت راجش Tope روز جمعه گفت که بیمارستان ها در پونا هم وضعیت مشابهی روبرو هستند که کمتر از 18 درصد از درمان انجام شده توسط بخش خصوصی طبق گزارش. دربندی قیمت کمک خواهد کرد که در مدیریت درمان است.

بیمارستان های خصوصی ابراز نگرانی در مورد قیمت کلاه با استناد به افزایش هزینه های ورودی از جمله این که از تجهیزات PPE هزینه ها و ماسک همانطور که در گزارش قبلی.

ماهاراشترا گزارش 9431 موارد جدید در روز دوشنبه افزایش شمارش به 3,75,799. مجموع فعال بيماران در دولت در حال 148601, Tope گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *