ماهاراشترا به استفاده دولت محفوظ نیروی پلیس برای اجرای مستند در بمبئی

این ماهاراشترا دولت در روز پنج شنبه تصمیم به استفاده از SRPF (دولت محفوظ Police Force) برای اجرای این مستند در بمبئی به شدت. این سایت متعلق به نیروی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای حفظ این مستند با دقت بیشتری در مناطق متراکم گفت: دولت وزیر بهداشت راجش Tope.

تا پنج شنبه شب 1,346 افراد در حال آزمایش مثبت برای coronavirus در دولت که 746 از بمبئی منطقه است.

این تصمیم را در SRPF گرفته شده در این ویژه کابینه جلسه. نیروی استفاده شده است به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه شده توسط دولت در امور اجرایی استفاده می شود در صورت شورش و مدنی دیگر اختلالات.

در جیب های انتخاب شده از بمبئی به زور نگه داشته شده است در حالت آماده به کار. آن را به یک پایگاه بزرگی در حومه بمبئی.

Tope در آنلاین آدرس به رسانه ها گفت که در جلسه هیئت دولت استراتژی برای مبارزه با این بیماری همه گیر مورد بحث قرار گرفت. از آنجا که بیش از 50 درصد از بیماران در بمبئی کابینه تصمیم گرفته است را در نیروی انسانی و منابع به شهر.

CCTVs و هواپیماهای بدون سرنشین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نگه داشتن چشم در جاده ها و مناطق متراکم. از جمله در زمینه Dharavi (آسیا بزرگترین زاغه), بهسازی, از توالت های عمومی می توان با توجه به اولویت.

برای تمیز کردن این توالت های عمومی استفاده می شود که توسط تعداد زیادی از مردم تانکر آب از بمبئی آتش نشانی استفاده می شود, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im