ماهاراشترا به استفاده از جوهر پاک نشدنی به علامت گذاری به عنوان افراد مظنون به کروناویروس

دولت ایالتی ماهاراشترا تصمیم گرفته است روز دوشنبه به مهر دست چپ از کسانی که نگه داشته شده است تحت قرنطینه در میان coronavirus ترساندن در کشور است. ماهاراشترا گزارش شده حداکثر تعداد موارد COVID-19 طبق گزارش های رسانه ها.

با توجه به دولت وزیر بهداشت راجش Tope چپ دست کسانی که زیر صفحه اصلی قرنطینه مهر را برای شناسایی آنها به راحتی.

تصمیم گرفته شد در جلسه اضطراری تشکیل توسط وزیر Uddhav Thackeray که به توصیف زنی به عنوان یک اقدام احتیاطی برای دولت است که شاهد افزایش در تعداد موارد است. تا کنون ماهاراشترا گزارش شده 39 مورد از COVID-19 در حالی که هفت بيماران فرار کرده اند درمان مراکز.

آخرین شب, Pravin Pardeshi بیشتر بمبئی شهری کمیسر صادر رسمی اطلاع به مقامات در بیمارستان ها و فرودگاه ها و درخواست از آنها برای تمبر کف دست چپ مشکوک مردم با جوهر که گذشته برای 14 روز طبق گزارش های رسانه ها.

وزیر بهداشت نگهداری می شود که جوهر استفاده می شود به مهر HLB-19 بيماران مشکوک یک جوهر ثابت استفاده می شود که در طول انتخابات به علامت رای دهندگان. جوهر را نشان می دهد که یک فرد “تحت اجباری خانه قرنطینه” تا 31 مارس است.

سانتی متر Thackeray گفت: به رسانه ها: “آن جرم نیست اگر Covid-19 آلوده کسی. آنها باید با توجه به درمان پزشکی مناسب و حمایت روانی. اپیدمی بیماری های قانون استناد شده است به نفع مردم و دولت های منطقه باید ایجاد آگاهی در مورد آن است.”

دولت نیز اعلام کرد فرار از نمایش یک مجازات جرم تحت اپیدمی عمل 1897.

در ضمن سانتی متر Thackeray اعلام کرده است سهمیه تومان 45 کرور حاوی ویروس در دولت است. مقدار توزیع شده در میان بخشی در کمیسیون مسکونی (تومان 15 کرور) و پونه (10 تومان کرور روپیه) در حالی که Rs 5 کرور داده و به Nagpur امراواتی, Aurangabad و Nashik.

در حالی که فعالیت های مذهبی را می توان ادامه داد بدون مانع باید وجود داشته باشد هیچ جمعیت فدائیان در هر مذهبی جای وزیر گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im