ماهاراشترا به خرید Remdesivir, Favipiravir در تعداد زیادی

این ماهاراشترا دولت در فرآیند تهیه و انباشت ضد ویروسی داروهای Remdesivir و Favipiravir برای درمان Covid-19 بيمار. این داروها در دولت و نیمه دولتی بیمارستان ها ارائه می شود می تواند رایگان از هزینه گفت: وزیر Uddhav Thackeray.

بعد از ظهر امروز پرداختن دولت از طریق Facebook live, Thackeray گفت که مردم از ماهاراشترا نباید نگران هزینه های این دو دارو به عنوان دولت دولت تصمیم گرفته است برای خرید آن در مقادیر زیاد. این مرکز در حال حاضر اجازه داده می شود به استفاده از مواد مخدر در, تاج, بیماران, او گفت:.

Thackeray همچنین اطلاع داد که پزشکان در کشور آزمایش شده است با پلاسما درمانی و موفق به درمان 9 بیرون از 10 بيمار. کسانی که در حال درمان عفونت کروناویروس باید جلو آمده و اهدای پلاسما ، در ادامه تاج بحران هنگامی که وجود دارد کمبود خون مردم سراسر کشور در آمد خیل برای اهدای خون است. به طور مشابه پلاسمای مورد نیاز است که می تواند زندگی را نجات دهد.

او گفت که پزشکان ارشد که در 55-60 سال گروه سنی باید رزومه کاری خود را به خدمات پزشکی به بیماران به آنها مقدار زیادی از تجربه و حرفه ای است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مراقبت از بیمار به خصوص در جریان فصل باران های موسمی در هنگام گرمسیری بیماری هایی مانند مالاریا و تب دانگ در حال افزایش است. ارائه PPE کیت به چنین پزشکان خود را که آسیب پذیر به عفونت کرونا می تواند مسئولیت دولت.

Thackeray اضافه شده که خطر کرونا است فروکش کرد. با توجه به افزایش موارد در بعضی از نقاط مقامات محلی شده است خواستار یک مستند. اگر تاج موارد افزایش و سپس دولت ممکن است مجبور به دوباره اجرا درآوردن مستند.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. شما همچنین می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه است.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من درخواست تجدید نظر به همه خوانندگان ما برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. شما می توانید به ما کمک کنید با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است.

ما اشتراک شروع به عنوان کم به عنوان Rs 199/- در هر ماه. سالانه هزینه های بسته بندی فقط Rs. 999 – صرف Rs 2.75 در هر روز کمتر از یک سوم قیمت یک فنجان کنار چای..

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *