ماهاراشترا اصلاح Covid تست استراتژی برای کارگران خط مقدم

این ماهاراشترا دولت تصمیم به تجدید نظر در آن Covid تست استراتژی برای کارگران خط مقدم آن مانند پلیس و پرسنل پزشکی با استفاده از ICMR تایید آزمایش آنتی ژن کیت که توسعه داده شده است SD ذخیرهسازی در کره جنوبی.

آنتی ژن نتایج آزمون در دسترس هستند در یک ساعت در حالی که سنتی تاج آزمون بر اساس PCR فناوری طول می کشد تا 24 ساعت گفت: Maharashtra, وزیر بهداشت, راجش Tope در روز پنج شنبه.

پرداختن مردم به دولت از طریق Facebook Live, Tope گفت که آنتی ژن آزمون کمک خواهد کرد که در تشخیص زود هنگام Covid عفونت است. آزمون هزینه خواهد شد ₹450 و این امر می تواند مورد استفاده برای خط مقدم پرسنل. اما استفاده از آن محدود شده است و هر کسی می تواند تحت تست. یک لاخ از جمله کیت وارد شده است, او گفت:.

در ژوئن 14, ICMR مورد تایید بود SD ذخیرهسازی در توسعه یک آنتی ژن-بر اساس تست برای تشخیص عفونت کرونا ويروسی. آزمون اجازه می دهد تا بیماران تشخیص داده می شود بسیار سریع تر و در نرخ پایین تر است.

Tope گفت: دولت نیز مجاز الایزا مبتنی بر آنتی بادی آزمایش برای کسانی که در حال حاضر ماندن در مهار مناطق شده است و احتمالا در معرض ویروس. آن است که یک بخشی از سرولوژيک نظارت بر Covid ویروس.

او گفت که دولت همچنین نوشته شده به نخست وزیر و شورای پزشکی هند به تعویق انداختن کارشناسی ارشد, پزشکی و عمل جراحی امتحانات که برگزار خواهد شد در ماه اوت به طوری که بیشتر MBBS پزشکان که متصل به بیمارستان ها در دسترس هستند برای مبارزه با تاج. کسانی که فقط واجد شرایط به عنوان MBBS پزشکان نیز باید متصل به Covid بیمارستان به طوری که آنها اجباری کارآموزی صرف در چنین بستری است.

Tope همچنین اعتراف کرد که در شهر بمبئی شده اند وجود دارد بسیاری از موارد از آمبولانس ارائه دهندگان خدمات شارژ مقدار بسیار عظیمی از پول برای کوچک فاصله است. بنابراین حمل و نقل منطقه ای شده است موظف به رفع نرخ خدمات آمبولانس. در این رویداد یک اورژانس پزشکی بیماران و بستگان آنها باید تماس بگیرید و یک اتاق جنگ در تمام بخش دفاتر و نه به آمبولانس ارائه دهندگان خدمات.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. شما همچنین می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه است.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من درخواست تجدید نظر به همه خوانندگان ما برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. شما می توانید به ما کمک کنید با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است.

ما اشتراک شروع به عنوان کم به عنوان Rs 199/- در هر ماه. سالانه هزینه های بسته بندی فقط Rs. 999 – صرف Rs 2.75 در هر روز کمتر از یک سوم قیمت یک فنجان کنار چای..

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *