ماهاراشترا پلیس رزرو 1. 34 لاخ موارد از مارس 22 تا 22 ژوئن تحت مستند نقض

این ماهاراشترا پلیس ثبت شده 1. 34 لاخ موارد از مارس 22 تا 22 ژوئن تحت IPC بخش 188 برای نقض مستند سفارشات و 27,511 مردم دستگیر شدند گفت: دولت خانه وزیر آنیل Deshmukh.

Deshmukh در رسانه ها بیانیه ای که امروز منتشر شد گفت که در طول دوره (مارس 22 تا 22 ژوئن) جریمه ₹8. 64 کرور نیز تحمیل شده به شهروندان برای موارد نقض قانون است. پلیس نیز صادر 5.04 لاخ عبور برای خدمات ضروری است. نیز وجود دارد 279 حوادث حمله به نیروهای پلیس که برای 858 نفر دستگیر شده اند و بیشتر اکشن شده است آغاز

پلیس و اورژانس شماره 100 کاربردی در تمام مناطق کشور و در طول مستند 1.04 لاخ تماس دریافت شد در این شماره که بموقع اشاره کرد و وارد سیستم شوید. در سراسر کشور و پلیس هم دنبال کردن 740 مردم با قرنطینه تمبر و ارسال آنها را به تفکیک امکانات, او گفت:.

در ادامه تلاش ها برای کنترل coronavirus گسترش 48 پلیس درگذشت به علت عفونت از آن 33 از بمبئی منطقه است. اتاق کنترل راه اندازی شده که بیش از همه دولت را به اقدام فوری اگر یک پلیس توسعه هر گونه علائم مرتبط با تاج. در حال حاضر 1,100 پلیس در حال آلوده coronavirus و تحت درمان بیانیه ای گفت:.

منتشر شده در


23 ژوئن 2020

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *