ماهاراشترا باز می شود پلاسما درمانی آزمایشی مرکز در ناگپور

ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray روز دوشنبه افتتاح بزرگترین پلاسما درمانی آزمایشی مرکز در ناگپور. ماهاراشترا است که دولت برای اولین بار در کشور به آزمایش گسترده با پلاسما درمانی برای Covid-19 گفت: یک بیانیه مطبوعاتی صادر شده توسط رئیس دفتر وزیر.

پلاسما درمانی امکانات ارائه شده در 23 دانشکده های پزشکی در کشور که از چهار در بمبئی. در ناگپور تسهیلات خواهد بود متمرکز hub. در این درمان با پلاسما کشیده شده از افراد درمان عفونت تزریق به درد و رنج بیماران است. پلاسما دارای آنتی بادی استفاده می شود که برای مبارزه با عفونت.

Thackeray گفت: در بیانیه مطبوعاتی که پزشکان در این دولت نیز با استفاده از پلاسما درمانی برای اولین بار در بیماران بدحال. در ماه آوریل اولین تجربی پلاسما درمانی انجام شده در دولت در یک Covid بیمار است. با توجه به نتایج مثبت کسب اجازه از مرکز شد و در پی برای تست های بیشتر.

درمان تا به حال درمان نه از 10 بيمار به خاطر آن داده شد در زمان. بنابراین بیمارانی که بهبود از عفونت باید سعی کنید برای اهدای پلاسما برای درمان بیماران دیگر, او گفت:.

منتشر شده در


29 ژوئن 2020

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. شما همچنین می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه است.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من درخواست تجدید نظر به همه خوانندگان ما برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. شما می توانید به ما کمک کنید با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است.

ما اشتراک شروع به عنوان کم به عنوان Rs 199/- در هر ماه. سالانه هزینه های بسته بندی فقط Rs. 999 – صرف Rs 2.75 در هر روز کمتر از یک سوم قیمت یک فنجان کنار چای..

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *