ماهاراشترا mandis پشت در کسب و کار

Maharashtra mandis, APMC, coronavirus outbreak, supply of essential commodities, Latur district, COVID 19, APMC market, sale of foodgrains, Pune Marketyardواشی دارای پنج بازار که شامل میوه ها و سبزیجات و پیاز و سیب زمینی و ادویه جات ترشی جات در میان دیگر کالاها. (عکس)

اکثر عمده فروشی mandis در ماهاراشترا به آرامی در حال بازگشت به کسب و کار با دولت ارسال دستورالعمل برای صاف تامین کالاهای ضروری. اما 45 کشاورزی تولید کمیته بازار (APMCs) از 305 mandis در ماهاراشترا باقی مانده بسته به دلیل ترس از شیوع کروناویروس.

پس از هرج و مرج جمعه هنگامی که بیش از 15000 نفر و 1000 کامیون وارد واشی را APMC همه چیز را تبدیل به بیشتر قابل کنترل در واشی با پلیس barricading منطقه برای اطمینان از فاصله مناسب نگهداری در بین مردم است. واشی APMC مقامات گفت: 433 کامیون در بازار وارد شده در روز دوشنبه و 818 دستگاه کامیون حامل کالا از بازار به سمت چپ به صورت های مختلف از بازارهای دیگر است. واشی دارای پنج بازار که شامل میوه ها و سبزیجات و پیاز و سیب زمینی و ادویه جات ترشی جات در میان دیگر کالاها.

اخبار مرتبط

مقامات گفت: اقدامات احتیاطی گرفته شده برای اطمینان اجتماعی فاصله دارد نگهداری می شود. این APMC بازار کار تنها با 40 درصد کارکنان و رانندگان کامیون ساخته شده به ساعت ها قبل از آنها اجازه دهید در. سپس آنها را به صبر برای سبزیجات برای تخلیه شود.

در پونا Balasaheb Deshmukh ارشد مدیر APMC گفت: این بازار خواهد بود و باز برای فروش میوه و سبزیجات در روز متناوب است. ورود کافی برای پاسخگویی به این شهر گیاهی مورد نیاز برای چند روز آینده و دور دیگری از ورود انتظار می رود که در روز سه شنبه. در شرایط عادی روزانه ورود سبزیجات در 15,000-17,000 کنتال محدوده.

در روز دوشنبه بازار باز بود برای پیاز و سیب زمینی. Popatlal Oswal رئیس پونا اتاق بازرگانان گفت: mandi باز است روزانه برای فروش foodgrains. پونا Marketyard دارای 650 معامله گران فروش foodgrains و روغن.

در ضمن 26 از 27 mandis در Nashik منطقه باقی مانده بسته در روز دوشنبه به دلیل بدون ورود در چندین بازار و تحمیل Sec 144 در دیگران و ترس از coronavirus. در لاتور منطقه از 48 بازارهای تنها چهار نفر باقی مانده بسته به علت هفتگی آف و ترس از Covid-19 سه بازارها بسته شدند در کولاپور و 18 باز مانده است. در منطقه پونا تنها برمتی مندی بسته باقی ماند در ترس از Coronavirus. در ناگپور 48 بازار عمل را به عنوان معمول و تنها دو نفر باقی مانده بسته با توجه به بارگیری در این هفته ، 55 mandis هشت در امراواتی بخش بسته شد.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>