ماهاراشترا مستند تمدید تا تاریخ 31 ژوئیه بدون بیشتر تسهیلات

این ماهاراشترا دولت روز دوشنبه تمدید coronavirus باعث lockdown تا ژوئیه 31 بدون ارائه هر گونه تسهیلات بیشتر در میان نصب موارد COVID-19 در دولت است.

در مرحله کنونی از این مستند که برای اولین بار اعمال شده در اواخر ماه مارس به پایان می رسد در تاریخ 30 ژوئن و از آن شده است در حال حاضر تمدید برای یک ماه.

اعلام پسوند سفارش صادر شده توسط رئیس, منشی, Ajoy مهتا گفت: پوشیدن صورت را پوشش می دهد و یا ماسک, حفظ, اجتماعی, فاصله محدود تجمعات و اقدامات دیگر باید همچنان غالب است.

جدید شل شدن محدودیت اعلام شده است و تسهیلات اعطا شده قبلا تحت عنوان “ماموریت شروع دوباره” ادامه خواهد داد برای شهروندان است.

سفارش به وضوح ممنوع بین منطقه حرکت مردم و همچنین مسافت های طولانی سفر بدون هر گونه شرایط اضطراری.

دولت پیشنهاد کرد که کار از خانه باید دنبال کرد تا آنجا که ممکن است.

مهتا سفارش گفت: دفاتر خصوصی می تواند تا 10 درصد از کارکنان خود را قدرت یا 10 نفر هر کدام که بیشتر است. اما برای دولت کارکنان دولت به نسبت 15 درصد یا 15 نفر هر کدام که بالاتر است.

سفارش اعلام خواهد شد که فاز-عاقلانه افتتاح از خدمات مختلف.

ضروری است تمام مغازه ها را به ادامه کار همانطور که قبلا سفارش گفت.

غیر ضروری مغازه ها ادامه خواهد داد به کار به عنوان در هر تسهیلات و دستورالعمل های صادر شده ک سفارشات 31 مه و 4 ژوئن و “در عمل طبق سیاست های مربوطه شهرداری شرکت” را گفت.

همه غیر ضروری بازارهای مناطق بازار و مغازه ها به جز مراکز و بازار مجتمع باز باقی خواهد ماند از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر به منظور گفت.

مشروب مغازه ها ادامه خواهد داد به کار و ارائه تحویل خانه هر کجا که مجاز آن ،

E-commerce فعالیت های ضروری و همچنین موارد غیر ضروری و مواد از جمله انواع مختلف از تحویل خانه, خدمات ادامه خواهد داد به عنوان قبل از آن گفت.

تمام واحدهای صنعتی که در حال حاضر باز ادامه خواهد داد به کار گیرند.

همچنین کار در تمام دولتی و خصوصی سایت های ساخت و ساز که در حال حاضر شروع می تواند به کار خود ادامه بیشتر منظور گفت.

مدارس مربیگری مراکز و مراکز خرید در میان سایر موسسات بسته شده از اواخر ماه مارس است.

در یکشنبه, Maharashtra گزارش خود بزرگترین واحد-بعد سنبله از 5,493 COVID-19 مواردی که در زمان شمارش در دولت به 1,64,626. وضعیت مرگ و میر بالا رفته به 7429.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. شما همچنین می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه است.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من درخواست تجدید نظر به همه خوانندگان ما برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. شما می توانید به ما کمک کنید با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است.

ما اشتراک شروع به عنوان کم به عنوان Rs 199/- در هر ماه. سالانه هزینه های بسته بندی فقط Rs. 999 – صرف Rs 2.75 در هر روز کمتر از یک سوم قیمت یک فنجان کنار چای..

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *