مهاراشترا به احتمال زیاد خدمات TeleICU را گسترش می دهد

سرویس TeleICU به جلوگیری از مرگ و میر ناشی از کاوید کمک می کند. راجش پوت، وزیر بهداشت ایالتی روز یکشنبه در یک بیانیه رسانه ای گفت: برای گسترش این سرویس در سراسر مهاراشترا، این موضوع به زودی با وزیر ارشد و معاون وزیر امور خارجه گرفته خواهد شد تا بیماران در بخش مراقبت های ویژه به موقع درمان دریافت کنند.

خدمات TeleICU شامل راه اندازی یک مرکز پزشکی کارکنان با یک تیم مراقبت های ویژه است، که راهنمایی به درمان پزشکان در بیمارستان های روستایی و غیر قابل دسترس با استفاده از فناوری اطلاعات و مخابرات می دهد.

توپ با راه اندازی این سرویس برای بیمارستان های اورنگ آباد، جلنا و سالاپور گفت: استفاده از فناوری دولت از هنر برای امکانات بهداشتی نیاز ساعت است. میزان مرگ و میر بیماران کاوید در این ایالت موضوع نگران کننده ای بود و تلاش های ویژه ای برای کاهش نرخ مرگ و میر به کمتر از یک درصد در حال انجام بود. فن آوری TeleICU را تشکیل می دهند برای کمبود متخصصان پزشکی در دولت، و درمان بیماران مبتلا به بیماری های بحرانی تحت راهنمایی متخصص کمک خواهد کرد که کاهش مرگ و میر.

اولین سرویس TeleICU در این ایالت در ۱۴ اوت در بهیوانی، ناحیه Thane افتتاح شد. این تسهیلات از طریق بنیاد هند Medscape فراهم شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید