ماهاراشترا تحمیل حکومت نظامی برای جلوگیری از افزایش Covid-19 گسترش

نخست وزیر ماهاراشترا Uddhav Thackeray, اعلام کرد, اعمال مقررات منع رفت و آمد از نیمه شب دوشنبه در سراسر کشور و آب بندی از مرزهای دولتی با توجه به افزایش تعداد coronavirus بیماران. اینتر-منطقه حرکت وسایل نقلیه نیز توقیف در دولت است.

در زمان رفتن به مطبوعات تعدادی از مردم تحت تاثیر شیوع کروناویروس در 24 ساعت گذشته تا به حال افزایش 14 برای رسیدن به 89. از 14 بيماران 11 از بمبئی و یکی از هر یک از پونا خان, Vasai-ویرر و Navi Mumbai. از 11 به تازگی آلوده به افراد در بمبئی نه در حال بستگان نزدیک از کسانی که در حال حاضر با این ویروس آلوده. بقیه بیماران جدید تا به حال یک سفر سابقه سفر به خارج از کشور مقصد.

در تلویزیونی خود آدرس Thackeray نمی طلسم کردن مدت زمان منع رفت و آمد اما یک مقام ارشد رئیس جمهوری گفت که تمام منطقه جمع و Superintendents پلیس را طلسم کردن محدودیت زمانی در اطلاعیه خود را خواهد بود که به زودی ساخته شده است. تمام برنامه های در حال ساخته شده است نگه داشتن در ذهن مارس 31 تاریخ امید آن است که تعدادی از بیماران شروع خواهد شد کاهش پس از آن.

Thackeray گفت: حرکت وسایل نقلیه خصوصی نیز ممنوع در دولت است. در صورت هر گونه اورژانس یک نفر همراه با راننده را مجاز در جاده ها, او گفت:.

Thackeray همچنین گفت که او خواسته است نخست وزیر به نزدیک هوایی داخلی و خدمات. هیچ کس اجازه خواهد داشت در هر معبد و مسجد یا کلیسا به جز Pujaris, Moulvis و مسیحی کشیش که انجام خدمات مذهبی. مردم را نمی خواهد اجازه داده می شود به جمع در هر جایی در دولت است. او گفت که در این مرحله موقتی است و در طول این زمان ضروری, خدمات مواد غذایی و پزشکی و مغازه های نانوایی, حیوانات, فروشگاه های مواد غذایی باید باز باشد.

یک مستند سفارش صادر شده توسط رئیس, منشی, از ماهاراشترا Ajoy مهتا گفت که در تمام مغازه ها و استقرار بسته خواهد شد تا 31 مارس است. اما واحدهای تولیدی که نیاز به یک فرایند مداوم خواهد بود و مجاز به اجرا. عملیات Pharamcutetcials برنج کارخانه های تولید لبنیات و مواد غذایی و واحد پردازش نیز اجازه داده شود در دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>