ماهاراشترا وزیر بهداشت درخواست برای اهدای خون

ماهاراشترا وزیر بهداشت راجش Tope روز جمعه با درخواست از مردم برای اهدای خون به عنوان دولت خون بانک ها مورد به صورت یک کمبود شدید به علت جاری مستند. تامین خون مورد نیاز است نه فقط برای coronavirus بیماران بلکه برای افراد مبتلا به بیماری های دیگر Tope گفت: در Facebook live آدرس.

او همچنین خواست خصوصی پزشکان در دولت به تعطیل کردن بیمارستان برای ترس از coronavirus. او گفت که این بسیار مهم است برای کلینیک های خصوصی به باز باقی می ماند به عنوان افراد ممکن است به صورت یک اورژانس پزشکی هر زمان. وجود بیماری های دیگر به غیر از coronavirus او اشاره کرد.

دولت انتقال خون شورای SBTC) در حال حاضر به اطلاع Tope که آنها bloodstock برای هفت تا هشت روز تنها. او درخواست پلیس و دولت برای برگزاری اهدای خون اردوگاه به طوری که همه چیز را از دست. Tope نیز به دادگاه تجدید نظر به مردم به جلو آمده و خون اهدا و خواسته بیمارستان های غیر دولتی و عمومی برای متوقف کردن خون کمک های مالی. وزیر همچنین گفت: مردم برای حفظ اجتماعی فاصله به عنوان یک اولویت است. خون دارای یک عمر مفید از 35 روز است و هیچ جایگزین او گفت:.

دولت در حال برنامه ریزی برای ارائه یک پولی تشویقی به کارکنان پزشکی درمان coronavirus بیماران در حالت جدا از ارائه آنها را بیمه پوشش میدهد.

تعدادی از coronavirus بیماران در ماهاراشترا رز به 147, با گزارش دولت 17 موارد جدید در روز جمعه. هشت نفر تا به حال آزمایش مثبت در روز پنج شنبه در ماهاراشترا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>