ماهاراشترا دولت هدایت صنایع در پیمپری- – چینچواد به تعطیل کارخانه

Maharashtra govt, Pimpri-Chinchwad Municipal Corporation, coronavirus outbreak, MIDC,  SME, CII Pune Zonal council, Maharashtra ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray

این ایالت ماهاراشترا دولت به کارگردانی صنایع در پیمپری- – چینچواد شهرداری شرکت مناطق و همچنین شهرکهای صنعتی به تعطیل کارخانه های خود را برای جلوگیری از گسترش شیوع کروناویروس در منطقه است. پونا و پیمپری- – چینچواد با هم اختصاص 23 از 63 موارد مثبت در ماهاراشترا تا شنبه بعد از ظهر.
در جلسه برگزار شده در روز شنبه توسط دولت مدیر صنایع Sadashiv Survase مقامات پيشين شرکت توسعه صنعتی (MIDC) منطقه اول و دوم با شرکت و انجمن صنعت به روز شده شرکت از وضعیت و نیاز به تعطیل کارخانه ها. Survase گفت: شرکت گفت: این دستورالعمل ها را به دنبال داشته باشد و کارخانه را تعطیل کرده اند و آنها نمی توانند نقض این دستورات است.

ترس سنبله در موارد Shravan Hardikar این PCMC شهرداری کمیسر کرده بود روز جمعه در اعتراض به صنعت به طور داوطلبانه تعطیل صنعت برای 20 روز یا حداقل تا 31 مارس است. اما در حال حاضر وجود دارد شرکت سفارشات به. صنعت در حال انتظار برای رسمی دایره از دولت است که انتظار می رود در یک یا دو روز پس از آن که آنها گفتند که مطابق با دستورالعمل.

اخبار مرتبط

راجش Tope, Maharashtra وزیر بهداشت گفته بود که در حالی که در حالی که دفاتر و کارخانه های خواسته شده است به تعطیل آنها مجوز بانک ها و پشت خود را به دفتر حمایت از بازار سهام و رستوران ها و تجهیزات پزشکی و همچنین مواد مصرفی و تولیدی شرکت های زیر تولید مستمر مانند داروسازی خود را پشتیبانی لجستیک شرکت ها برای ادامه عملیات.

تاتا موتورز در میان اولین به اعلام کند که آنها خواهد بود خاموش خود را پیمپری گیاه. Guenter Butschek MD تاتا موتور کارکنان گفته است که آنها تا به حال در منافع ایمنی کارکنان تصمیم گرفت به سرعت در مقیاس پایین و فعالیت برای رسیدن به اسکلتی عملیات تا پایان مارس 23 و آماده برای بسته شدن کارخانه توسط سهشنبه, مارس 24 و باقی می ماند در این حالت تا مارس 31 و بررسی آن در دوره به دلیل. آنها در حال نظارت بر وضعیت در تمام کشورهای که در آن دفاتر و گیاهان قرار دارد و را مناسب و فعال تصمیم Butschek گفت. این پیمپری- – چینچواد صنایع کوچک انجمن اعلام کرده است که توقف عملیات از شب شنبه, مارس 21. در اطراف وجود دارد 35,000 بزرگ و شرکتهای کوچک و متوسط در این منطقه است.

PCMC منطقه بيشترين تعداد بيماران را به عنوان به خوبی به عنوان بالاترین غلظت از صنایع و از این رو اعضای مولد در نظر بگیرید و پشتیبانی از بسته شدن به بهترین حد ممکن Prashant Girbane مدیر کل MCCIA گفت. بابی Kuriakose مدیر HR, Forbes Marshall گفت: این صنعت با درک وخامت اوضاع شدند و به طور کامل حمایت از آن اما می خواستم تدریجی تعطیل. Alkesh روی, رئیس CII پونا منطقهای شورای اسلامی گفت: صنعت قطعا خواهد ماند اما برخی صنایع باید مهلت صادرات تعهدات و توافق نامه حقوقی را در نظر بگیرید.

Roy گفت: این مقیاس پایین یا خاموش خواهد تاثیر جریان های نقدی به عنوان وجود خواهد داشت هیچ صورتحساب در حالی که شرکت با مازاد پول نقد خواهد بود قادر به مدیریت حقوق و دستمزد اما شرکتهای کوچک و متوسط قادر نخواهد بود برای انجام این کار وجود دارد و می تواند اخراج.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>