ماهاراشترا Covid-19 مورد افزایش به 106

تعداد افراد مبتلا به عفونت کروناویروس در ماهاراشترا افزایش به 106 روز سه شنبه گفت دولت, وزیر بهداشت, راجش Tope. در پخش آدرس از طریق Facebook او گفت که 1,890 افراد نیز غربالگری برای عفونت های ویروسی در دولت اما آنها آزمایش شده اند و منفی است.

او توضیح داد که در کشور سه نفر کشته و چهار عنوان به اشتباه گزارش شده توسط تعداد کمی از کانال های تلویزیون. فیلیپین ملی که در شهر بمبئی بود و نه مبتلا به عفونت کرونا. خود را تکرار آزمایشات منفی بود.

او گفت که فردا 15 نفر بود که تحت درمان برای عفونت ویروسی می تواند از بیمارستان مرخص, “من می خواهم به تکرار این واقعیت است که تاج عفونت قابل درمان است و مردم را به دست آوردن مجدد سلامت” Tope گفت.

از 106 بيمار در حال حاضر در بیمارستان بستری تنها دو نفر هستند در شرایط بحرانی و نیاز به یک پشتیبانی می کند. پس از مستند از دولت ماهاراشترا دولت در حال بررسی وضعیت برای مرحله بعدی مبارزه با تاج. مقدماتی طرح است که در قرار داده شده و موجودی N95 ماسک جداسازی و قرنطینه تخت کشیده شده او گفت:.

Tope اطلاع داد که تحت مهاتما Jyotiba Phule Jan Arogya Yojana است که گل سرسبد بیمه سلامت, طرح دولت حیاتی بیماران تحت پوشش. این طرح همچنین اجازه می دهد تا برای مراقبت از این بیماران از 1000 بیمارستان های خصوصی.

“ما همچنین دریافت شماره از تماس های تلفنی از روستایی ماهاراشترا و گفت که مردم از شهرستانها وارد شده اند در روستاها. اما برای درمان این افراد به عنوان حامل ویروس درست نیست. ما نیاز به درمان این افراد انسانی. این افراد دانش آموزان و کارگران که به خانه بازگشت. آنها نیاز به درمان خوب” Tope گفت.

بسیاری از روستاییان شده اند و گفت که آنها اجازه نخواهد داد این افراد به بازگشت به منازل خود در روستاهای “این است که فرهنگ ماهاراشترا. این خود مردم است که باید با احترام رفتار شود” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>