ماهاراشترا سانتی متر مورد بحث GST جبران PMC بانک موضوع را با PM: Aaditya

ماهاراشترا وزیر گردشگری Aaditya Thackeray در روز شنبه گفت که پدرش و وزیر Uddhav Thackeray در مورد مسائل مانند GST جبران و PMC بانک با نارندرا نخست وزیر جلسه برگزار شد در دهلی نو در روز جمعه.

Aaditya توصیف Uddhav Thackeray اولین سفر خود به سرمایه های ملی پس از تبدیل شدن به رئیس جمهوری در ماه نوامبر سال گذشته به عنوان “صاف” و “صمیمی”.

پس از سقوط با بی جی پی در نوامبر سال گذشته Uddhav Thackeray-led شیو سنا تشکیل “ماها Vikas Aghadi” دولت با کنگره ملی حزب کنگره (NCP).

Aaditya که همچنین دارای پروتکل بخش گفت: این جلسه با کنگره و رئیس جمهور سونیا گاندی بود “سیاسی است” که همچنین با حضور رهبران ارشد مانند پریانکا گاندی Vadra و Mallikarjun Kharge. این Thackerays همچنین بازدید جانباز BJP L K Advani رهبر و اتحادیه خانه وزیر Amit Shah.

“من در رفت و گردشگری در دهلی نو. محیط خوب بود و این دیدار بخشی از پروتکل” Aaditya به خبرنگاران گفت: در حالی که با اشاره به پرتفوی او در حال حاضر مسئول در دولت. Aaditya صحبت شد در یک برنامه سازماندهی شده توسط مراتی اخبار کانال ABP Majha.

“هر جلسه بود که یک حسن نیت ارائه میدهد تماس های مختلف در دستور کار. با PM مودی بحث شد در مورد GST جبران PMC بانک و مسائل دیگر. با سونیا گاندی این بود که یک جلسه سیاسی. وزیر صحبت کرده و به Soniaji بیش از گوشی های قبلی. اما این اولین جلسه خود را.

پریانکا گاندی و Mallikarjun Kharge (AICC دبیر مسئول پيشين) نیز حضور داشتند,” او گفت:. Aaditya گفت که جلسه BJP ایلخانی L K Advani بود دیر با توجه به ارتباط نزدیک بین او و Thackeray خانواده و Amit Shah. “همه جلسات شدند صمیمی,” او اضافه شده است.

در نامه خود به وزیر دارایی اتحادیه Nirmala Sitharaman CM Thackeray در ماه دسامبر سال گذشته اعلام کرد که ماهاراشترا دولت انتظار “حق مشروع” از Rs 15,558.05 کرور شامل GST جبران تا نوامبر سال 2019 از مرکز.

پنجاب و ماهاراشترا تعاونی (PMC) بانک شده است در اخبار به اتهام گسترش وام مسکن به توسعه و زیرساخت با مسئولیت محدود (HDIL) متقلبانه که منجر به RBI قرار دادن محدودیت در خروج مقادیر توسط سرمایه گذاران بانک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>