ماهاراشترا, وزیر, راه اندازی بزرگترین نقاهت پلاسما پروژه

ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray روز دوشنبه راه اندازی نقاهت پلاسما درمانی-تقدیر-محاکمه پروژه برای درمان انتقادی COVID-19 بيمار با یک وضعیت پزشکی وزارت آموزش و پرورش رسمی خواستار آن بزرگترین ابتکار در نوع خود در جهان است.

نقاهت پلاسما درمانی نیز نامیده می شود منفعل آنتی بادی درمانی به دنبال به دست آوردن پلاسما از خون افرادی که از بهبود عفونت به آن تزریق به بیماران تحت درمان است.

“این پروژه با عنوان “Platina’ بزرگترین نقاهت پلاسما درمانی-تقدیر-محاکمه پروژه در جهان است.

با آن ما قصد داریم برای صرفه جویی در زندگی برخی از 500 بحرانی COVID-19 بيمار. دادگاه برگزار خواهد شد در 17 دانشکده های پزشکی تحت وزارت آموزش پزشکی و مواد مخدر و چهار BMC-اجرای کالج ها در بمبئی” این مقام گفت.

همه حیاتی بیماران را دریافت دو دوز 200 میلی لیتر نقاهت پلاسما رایگان از هزینه های او اضافه شده است.

منتشر شده در


29 ژوئن 2020

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. شما همچنین می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه است.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من درخواست تجدید نظر به همه خوانندگان ما برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. شما می توانید به ما کمک کنید با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است.

ما اشتراک شروع به عنوان کم به عنوان Rs 199/- در هر ماه. سالانه هزینه های بسته بندی فقط Rs. 999 – صرف Rs 2.75 در هر روز کمتر از یک سوم قیمت یک فنجان کنار چای..

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *