ماهاراشترا اعلام تعلیق کامل از قطار و اتوبوس و در دولت

این ماهاراشترا دولت بعد از ظهر یکشنبه اعلام کرد تعلیق کامل از قطار و اتوبوس خدمات در دولت است. تنها در مناطق شهر اتوبوس ها را طبقه برای حمل اضطراری کالا و پرسنل. در تمام مناطق مسکونی بخش 144 تحمیل شده از نیمه شب یکشنبه گفت: وزیر ماهاراشترا.

رئیس جمهوری گفت که وضعیت را بررسی و پس از 31 مارس است.

تحت IPC, اعلام بخش 144 است برای جلوگیری از بیش از چهار نفر در آینده با هم در یک مکان.

در تلویزیونی خود آدرس Thackeray گفت که این بیماری همه گیر است که در یک مرحله بسیار مهم آن چند برابر خواهد شد اگر مراقبت گرفته شده است “من آگاه هستم که این وضعیت اضطراری تحمیل شده بر همه شما آن را ایجاد ناراحتی. آن است که آیا ایجاد شده توسط طبیعت و یا هر دلیل دیگر وجود خواهد داشت بسیاری نظرات. اما ما نمی تواند به آن جزئیات. امروز مردم ماهاراشترا شما نمایش داده می شود منحصر به فرد شجاعت و مبارزه با روح که من thaankful به همه شما. مانند یک روح باید ادامه داد” او گفت:.

او گفت که امروز (یکشنبه) پس از 9 ساعت زمانی که Janta حکومت نظامی برداشته شده است مردم فکر می کنند همه چیز خوب است. “اگر من درخواست شما را به اقدامات احتیاطی و نه به سرمایه گذاری و حتی پس از 9 pm. امروز ماهاراشترا است در یک مقطع بحرانی تا آنجا که این بیماری همه گیر است. در دو روز گذشته تعدادی از عفونت در ماهاراشترا افزایش یافته است که نیاز به محدود ASAP” Thackeray گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>