بزرگواری از غنی: کریکت نیاز به یک برگ از تنیس کتاب به حفظ تعادل

Eden Gardens during the ICC T20 World Cup match between Bangladesh and New Zealand (Photo: Express Archive)باغ بهشت در طول ICC T20 World Cup مسابقه بین بنگلادش و نیوزیلند (عکس: اکسپرس بایگانی)

تنیس در حال حاضر یک “سه بزرگ” طرح. راجر فدرر رافائل نادال و نواک جوکوویچ teaming تا برای کمک به صندوق های پایین تر-رتبه بازیکنان در طول Covid-19. تنیس مانند ورزش های دیگر که بالا و سنگین است. بسیاری از بازیکنان رتبه 200 و زیر در حال مبارزه برای زنده ماندن در این لحظه بدون درآمد پایدار است. ATP و WTA مسابقات به حالت تعلیق درآمد. این ITF مدار آمده است به وقفه و تنیس بودن گران, ورزش, اکثریت قریب به اتفاق بازیکنان شده است وضعیتی وخیم در زیر سنگین بار مالی.

فدرر, نادال و جوکوویچ در تلاش هستند به منظور بالا بردن حداقل 3 میلیون دلار به صندوق کاهش-رتبه بازیکنان. مصرف چوب از خود ابتکار فدراسیون بین المللی تنیس (ITF), انجمن تنیس حرفه ای (ATP), women’s Tennis Association (WTA) و چهار گراند اسلم تصمیم به راه اندازی یک صندوق به لحاظ مالی کمک به بازیکنان در طول این دوره است. پایین پله در تنیس است که با بهره گیری از بزرگواری از غنی است.

اخبار مرتبط

حرکت به کریکت که در آن ‘سه’ redux به نظر می رسد به احتمال زیاد در پست Covid-19 جهان است. کریکت مانند همه بخش های دیگر احساس خرج کردن از یک بحران اقتصادی جهانی و بدون پول کوچکتر/ ضعیف سازمان ملل در حال اسکیت روی یخ نازک است. زمانی که بازی را برمی گرداند, این امر می تواند یک نبرد برای زنده ماندن برای بسیاری از کریکت سازمان ملل. تنها هند و انگلستان و استرالیا دارای امکانات مالی به آب و طوفان است.

هفته گذشته در گفتگو با هند اکسپرس سابق شورای بین المللی کریکت (ICC) و کریکت آفریقای جنوبی (CSA) اجرایی هارون Lorgat توافق کردند که cricketing نظم جهانی را تغییر دهید پس از همه گیر. “بدون شک (گذر موقت) نظم جهانی را تغییر پست-Covid-19. وجود دارد به اندازه کافی شواهد نشان می دهد که چه خواهد شد به دنبال همه گیر خواهد شد و رکود اقتصادی که نمی تواند محدود به هر یک از کشور است. کارشناسان پیش بینی رکود اقتصادی جهانی است. فقط در مورد همه چیز نیاز به نوعی از مهندسی مجدد و کریکت خواهد بود بدون استثنا. چیزهایی که نمی خواهد همان خواهد بود. آنچه من دعا می کنم برای این است که (کریکت) رهبری را در نظر بگیرند و حمایت همه است. آن بوده است هرگز تند و تلخ تر از اکنون و به وضوح کسانی که نیاز به حمایت از کسانی که نمی. در غیر این صورت جهانی کریکت را کوچک به بسیار کوچکتر و خیلی ضعیف تر جهان است.”

مبارزه کریکت تخته را وابسته به بازی سه ابرقدرت هند—تا حد زیادی—برای کمک مالی. این مجموعه کاملا مرحله برای ‘سه’ احیای, به رهبری هند است. تقریبا در هر کشور است که متکی به بازی در برابر هند به حداکثر رساندن درآمد. و وجود یک مکتب فکری است که هیئت مدیره از کنترل کریکت در هند (BCCI) باید تنظیم جدید جهانی کریکت سفارش در شرایط خود را برای هند منجر به بیش از 70 درصد از ICC درآمد.

سابق بزرگ سه مدل در ICC معرفی شده در سال 2014 برای 2015-2023 حقوق چرخه, حال تصویب یک سهم بر اساس درآمد های سیستم برای اعضای بدن جهانی. بر این اساس BCCI درآمد به اشتراک گذاری پیش بینی شده بود در 570 میلیون. سپس در سال 2017, با Shashank منهر به عنوان مستقل ICC صندلی بازی حاکم بدن برچیده ‘سه’ مدل و حل و فصل برای عادلانه تر درآمد سیستم توزیع. BCCI درآمد سهم کاهش یافت $170 میلیون خیلی به غم وغصه از اکثریت قریب به اتفاق از کریکت هند مدیره کارمندان.

در آن معادله ساده است. هند به ارمغان می آورد پول به کریکت در حالی که دیگران صرف. بنابراین BCCI است و در آن حقوق به تقاضای سهم بیشتری از پای. این استدلال دارای منطق است. سپس دوباره زنده ماندن از ثروتمندترین نمی تواند قابل استفاده برای ورزش است. کریکت در حال حاضر با این نسخهها کار در یک کج محیط زیست است. شکاف بین غنی و فقیر گسترده است و پست Covid-19 آن تبدیل خواهد شد و حتی گسترده تر است.

کریکت نیز تنها تعداد انگشت شماری از کشورها به نمایش در سطح بالا. بیشتر انقباض را به شدت تحت تاثیر قرار ، بدون کین ویلیامسون نیوزیلند کریکت خود را از دست بدهد کرامت است. منهای آفریقای جنوبی, از آن خواهد شد بیبهره از آن فرهنگی حضور. غرب هند در حال بازی joie د vivre. بدون Russells و Pollards جیرجیرک—همچنین BCCI را باارزش ترین گاو های هندی, Premier League (IPL)—خواهد بود فقیر. بدون پاکستان این بازی را از دست دادن برخی از بهترین استعدادهای مانند بابر اعظم و شاهین افریدی. در میان سراسیمگی از محصولات آکادمی پاکستان خود را خندقها کریکت به طور دقیق نگه داشتن بازی متصل به آن مردمی. Lorgat نقطه بود زمانی که او گفت: “این (کریکت): یک گروه از بسیاری از کشورها نه فقط یک یا دو کشور است. هیچ جام جهانی بدون کشورهای مختلف بازی با هم.”

اگر در نهایت وجود دارد ‘سه’ redux در ICC و مدل مالی است که تغییر آن ضروری خواهد بود برای ضربه زدن بر روی یک ساختار است که در خدمت منافع هر کریکت-بازی ملت به خصوص آنهایی که ضعیف تر. به عنوان جهان سر به سوی یک رکود بزرگ کریکت نیاز به یک برگ از تنیس کتاب به حفظ تعادل است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *