Madhya Pradesh: پلیس در COVID-19 وظیفه حمله کردند; مجرمان دستگیر شده شارژ خواهد شد تحت NSA می گوید سانتی متر

تا کنون, Madhya Pradesh گزارش شده سه گونه حوادث که در آن پلیس و بهداشت حرفه ای در coronavirus وظیفه مورد حمله قرار گرفتند توسط مردم محلی.

Coronavirus مستند در Madhya Pradesh: دو پرسنل پلیس در مستند اجرای وظیفه بودند مورد حمله یک اراذل و اوباش در بوپال در روز دوشنبه. حادثه اتفاق افتاده در اواخر شب زمانی که یک گروه از مردم با حمله پلیس — پاسبان Laxman Yadav و Satish Kumar — با چاقو lathis و سنگ حدود 10 pm در اسلام نگر. با توجه به گزارش در PTI Yadav شد چاقو در گردن او در حالی که Satish Kumar پایدار چاقو زخم بر دست چپ خود را. این خبرگزاری همچنین به صحبت کرد Talaiya ایستگاه پلیس بازرس DP سینگ که گفت که نزدیک به 19 نفر رزرو شده اند و برخی از آنها تا به حال شناخته شده است. سینگ همچنین گفت که در میان شناسایی افراد شامل تاریخچه-sheeter شهيد کبوتر و محسن Kachori.

همچنین به عنوان خوانده شده | Madhya Pradesh دوباره! پس از ایندور پزشکان در COVID-19 وظیفه heckled در اوجائین

اخبار مرتبط

فقط ساعت پیش وزیر Shivraj سینگ Chouhan در یک توییت گفت که این حمله دستگیر شده اند و آنها را رزرو تحت سختگیرانه امنیت ملی عمل می کنند (NSA). قبلا در این روز وزیر به اشتراک گذاشته بود یک تصویر که در آن یک پلیس و پاسبان دیده می شود با یک زخمی ، شرح پست سینگ گفت که حمله به پلیس که مشغول به کار بودند روز و شب برای نجات از بیماری همه گیر کوروناویروس را تحمل نخواهد شد.

“آن “کبوتر” و یا “kachori” هیچ کس را در امان خواهد بود! این مهم است که برای آموزش یک درس به شنیدها و miscreants که گسترش هرج و مرج است. این شنیدها شارژ خواهد شد تحت امنیت ملی عمل” رئیس وزیر گفت. یکی دیگر از اعضای ارشد جنبش از Madhya Pradesh Jyotiraditya Scindia بیش از حد به شدت واکنش نشان داد و گفت که حمله پلیس که در حال انجام وظیفه خود بسیار قابل سرزنش. “حمله دشمنان جامعه و بشریت است.”

تا کنون, Madhya Pradesh گزارش شده سه گونه حوادث که در آن پلیس و بهداشت حرفه ای در coronavirus وظیفه مورد حمله قرار گرفتند توسط مردم محلی. اولین مورد گزارش شده از ایندور که در آن پزشکان که رفته بود به بررسی شدند تعقیب دور. سپس پلیس مورد حمله قرار گرفتند در بوپال. سومین حادثه اتفاق افتاده در اوجائین که در آن متخصصان بهداشت تهدید شد و شفاهی مورد آزار قرار دادند.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de